До уваги споживачів, щодо підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

На виконання вимог п.8 “Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення” затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. №869 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 року №291) та керуючись ст.10 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, Порядком інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженим Наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №130 від 05.06.2018 року,  Комунальне підприємство «Аква» Грицівської селищної ради виконало розрахунок і надало відношення до Грицівської селищної ради з розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2022р.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 8 днів (з 18 по 25 лютого 2022р.) за адресою: вул. Центральна, 3, смт Гриців (Грицівське КП Аква»).

Обгрунтування необхідності перегляду тарифів на послуги централізованого водопостачання централізованого водовідведення.