Інформація про бюджет Грицівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік

Двадцять другого грудня на сесії селищної ради було прийнято бюджет Грицівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Загальний обсяг доходів бюджету ОТГ передбачений у сумі 44982,1 тис. грн, в тому числі обсяг доходів загального фонду бюджету – у сумі 44690,0 тис. грн. та доходів спеціального фонду бюджету – 292,1 тисяч гривень.

Доходи загального фонду бюджету Грицівської селищної об’єднаної територіальної громади складають:

  • доходів загального фонду селищного бюджету, надходження яких у 2019 році прогнозується в сумі 22291,4 тис. грн.;
  • базової дотації з державного бюджету в сумі 1313,4 тис. грн.;
  • дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету в сумі 2418,5 тис. грн.;
  • субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 75,8 тис. грн.;
  • медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 4839,5 тис. грн.;
  • освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 12535,8 тис. грн.;
  • субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції в сумі 1215,6 тисяч гривень.

Доходи спеціального фонду сформовано за рахунок власних надходжень бюджетних установ в сумі 272,1 тис.грн. та екологічного збору в сумі 20,0 тис. грн..

Затверджено загальний обсяг видатків бюджету Грицівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік у сумі 44982,1 тис. грн., в тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету – у сумі 44690,0 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету – 292,1  тисяч гривень.

Обсяг видатків загального фонду по основних галузях, які фінансуватимуться із загального фонду районного бюджету у плановому бюджетному періоді складають: «Управління» – 7023,1 тис. грн., «Освіта» – 28768,8 тис. грн., «Охорона здоров’я» – 4740,6 тис. грн., «Соціальний захист» – 535,9 тис. грн., «Культура» – 2017,6 тис. грн., інші видатки – 1604,0 тис. грн.

Завдяки продуктивній роботі працівників селищної ради у 2018 році, в результаті проведення оптимізації мережі навчальних закладів, відкриття комунальної установи “Шепетівський районний інклюзивно-ресурсний центр” із залученням коштів інших бюджетів, максимального освоєння коштів субвенцій, дотацій в тому числі виділених на інвестиційні проекти, а саме :

1. Здійснення:

– капітального ремонту ясла-садка «центр розвитку»;

– капітального ремонту електричних мереж вуличного освітлення.

2. Виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт будівлі Грицівської районної лікарні.

3. Придбання :

– персонального комп’ютера/ноутбука та техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи;

– комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту, сучасних меблів та дидактичних матеріалів для учнів початкових класів, що навчаються за новими методиками відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа” на період до 2029 року;

– шкільного автобуса для перевезення учнів;

– спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку;

– мультимедійного обладнання для будинку культури;

– дитячих майданчиків с.М.Шкарівка, с.Сасанівка, с.Орлинці;

– твердопаливних котлів у Грицівську районну лікарню.

4. Оснащення :

– засобами навчання, у тому числі кабінетом фізики, мультимедійними засобами навчання;

– кабінетів КУ «Шепетівський районний інклюзивно-ресурсний центр» Грицівської селищної ради.

5. Розроблення містобудівної документації.

Бюджет селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік затверджено без дефіциту. Заробітна плата по всіх галузях запланована у повному обсязі з врахуванням виплати матеріальної допомоги на оздоровлення. Видатки на оплату енергоносіїв та комунальних послуг заплановані у повному обсязі, виходячи із фактичного споживання бюджетними установами у 2018 році із врахуванням прогнозного їх росту у 2019 році.

Начальник відділу
бухгалтерського обліку
звітності та фінансів С. Волошин