Повідомлення щодо подання щорічних електронних декларації за 2018 рік

01.01.2019 розпочався етап подання суб’єктами декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр), щорічних електронних декларацій за 2018 рік.

З метою підвищення обізнаності про права та обов’язки суб’єктів декларування Національне агентство з питань запобігання корупції реалізує комплекс заходів, зокрема:

  • затвердило розлогі пояснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю (рішення від 11.08.2016 №3 зі змінами; доступне за посиланням https://goo.gl/RKGeij);
  • на офіційному веб-сайті Національного агентства розміщено рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні, відповіді на поширені запитання при роботі з Реєстром та рекомендації щодо роботи з Реєстром, пам’ятка декларанту, відео-роз’яснення щодо заповнення електронних декларацій (доступні за посиланням: https://goo.gl/75zAWU);

21.01.2019 розпочався онлайн-курс «Декларуй доброчесно!» (реєстрація на онлайн-курс доступна за посиланням https://goo.gl/423CoV), покликаний допомогти кожному правильно заповнити електронну декларацію. Онлайн-курс буде доступний  постійно протягом чергового етапу декларування.

З урахуванням викладеного, депутатам та посадовим особам  Грицівської селищної ради в обов’язковому порядку необхідно подати електронну декларацію за 2018 рік. Роз’яснення щодо порядку заповнення електронної декларації можна отримати відповідно до зазначених вище джерел.