Повідомлення щодо погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ)

Відповідно до протоколу №03/2019-р засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, від 29.03.2019 року, повідомляємо фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб про необхідність погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ).

Погашення заборгованості зі сплати ЄСВ – одне із першочергових завдань органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші виплати. Згідно із законодавством за несплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції. Строк давності щодо стягнення сум недоїмки по єдиному соціальному внеску, штрафів та нарахованої пені не застосовується.

 Боржники повинні погасити заборгованість негайно або можуть укласти угоди з Шепетівським управлінням ГУДФС у Хмельницькій області про затвердження графіків погашення заборгованості зі сплати ЄСВ.