Про оприлюднення проекту містобудівної документації

Грицівська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку з кав’ярнею по вул. Суворова, смт Гриців, Шепетівського району, Хмельницької області орієнтовною площею 0,15 га.

Мета розробки детального плану території є обґрунтування потреб формування нової земельної ділянки та визначення її цільового призначення, визначення функціонального призначення, параметрів забудови території з метою розміщення житлового будинку, формування принципів планувальної організації забудови території, визначення містобудівних умов та обмежень, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарними нормами.

Основні техніко-економічні показники: загальна площа земельної ділянки – 0,15 га;  площа забудови – 118,24 м-2; відсоток забудови – 6,24%; площа покриття – 181,86 м-2; площа озеленення – 1589,90 м-2. Цільове призначення земельної ділянки – будівництво та обслуговування житлового будинку з кав’ярнею.

        Замовник: Грицівська селищна рада.

Розробник: ТОВ “ДЕЛЬТА-ІНЖИНІРИНГ”, м. Нетішин, кваліфікаційний сертифікат АА №001042, виданий 27.12.2012 року.

Фінансування: Ганаба Михайло Дмитрович.

З проектом містобудівної   документації,   пояснювальною  запискою,  екологічною оцінкою та графічною частиною можна ознайомитись в Грицівській селищній раді за адресою: вул. Шевченка, 2, смт Гриців, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Пропозиції до проекту детального плану території приймаються Грицівською селищною радою за адресою: 30455, вул. Шевченка, 2, смт Гриців, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.

Ознайомлення з проектом проводиться та пропозиції подаються в строк з 21.02.2019 по 22.03.2019 року в Грицівській селищній раді, телефон: 34369, посадова особа: начальник відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради Герасімчук Анадрій Миколайович.

Громадські слухання відбудуться 25.03.2019 року о 10 год. в Грицівській селищній раді.

Схема розташування території

Завантажити проектну документацію (у форматі Adobe Reader)