Про прийняття рішення щодо розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні

Грицівська селищна рада повідомляє про прийняття рішення щодо  розроблення  проекту містобудівної  документації на місцевому рівні.

Рішенням Грицівської селищної ради «Про надання дозволу на виготовлення детального плану земельної ділянки» від 22.12.2018 №55, надано гр. Ганабі Михайлу Дмитровичу дозвіл на виготовлення детального плану земельної ділянки площею 0,15 га за адресою: вул. Суворова, 7б, смт Гриців, Шепетівського р-ну, Хмельницької обл., з метою обґрунтування потреб формування нової земельної ділянки та визначення їх цільового призначення, визначення функціонального призначення, параметрів забудови території з метою розміщення житлового будинку, формування принципів планувальної організації забудови території, визначення містобудівних умов та обмежень, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарними нормами.

Замовник: Грицівська селищна рада.

Розробник проекту: ТОВ “ДЕЛЬТА- ІНЖИНІРИНГ”.

Фінансування заходів щодо розроблення  проекту містобудівної  документації здійснює Ганаба М.Д.

Прогнозовані  правові, економічні  наслідки  та наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення.

Детальний план території підлягає розробленню відповідно до вимог Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», «Про основи містобудування», «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального-господарства України від 16.11.2011р. №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДБН В.2.3-5-2018 «Вулиці та дороги населених пунктів», ДБН В.1.1-24:2009 «Захист від небезпечних геологічних процесів», ДСТУ-НБВ.1.1-27:2010 «Будівельна кліматологія».

Детальний план території дозволяє реалізувати пріоритетність соціальних, екологічних аспектів, попередити негативні наслідки нераціонального використання території, створити сприятливі передумови в економічному розвитку території селища.

В результаті розроблення детального плану території громадяни, яким передано земельні ділянки мають змогу оформити право власності або оренди земельної ділянки та розмістити житловий будинок.

Дотримання вимог державних будівельних норм,  санітарних норм та правил при виконанні проекту містобудівної документації, проведення громадських слухань забезпечить захист інтересів власників майна, розміщеного на вулиці Суворова.

Економічними наслідками для територіальної громади селища стане збільшення надходжень до селищного бюджету від плати за землю, залучення інвестицій у розвиток інфраструктури селища та житлову забудову.

Для власників нерухомого майна, розміщеного на вулиці Суворова, економічними наслідками буде реалізація інвестиційних проектів. Видів планованої діяльності та об’єктів, які Законом України «Про оцінку впливу на довкілля» віднесені до тих, що можуть мати значний вплив на довкілля, у тому числі для здоров’я  населення, і підлягають оцінці впливу на довкілля, проектом містобудівної документації не передбачається.