Інформація про бюджет Грицівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

Двадцять четвертого грудня 2019 року на сесії селищної ради було прийнято бюджет Грицівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Загальний обсяг доходів бюджету ОТГ передбачений у сумі 44022,0 тис. грн, в тому числі обсяг доходів загального фонду бюджету – у сумі 43728,9 тис. грн. та доходів спеціального фонду бюджету – 293,1 тисяч гривень.

Доходи загального фонду бюджету Грицівської селищної об’єднаної територіальної громади складають:

  • доходів загального фонду селищного бюджету, надходження яких у 2020 році прогнозується в сумі 24606,1 тис. грн.;
  • базової дотації з державного бюджету в сумі 1306,3 тис. грн.;
  • дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету в сумі 1130,1 тис. грн.;
  • субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 87,4 тис. грн.;
  • медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 1300,8 тис. грн.;
  • освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 14011,7 тис. грн.;
  • субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції в сумі 1286,5 тисяч гривень.

Доходи спеціального фонду сформовано за рахунок власних надходжень бюджетних установ в сумі 285,1 тис.грн. та екологічного збору в сумі 8,0 тис. грн..

Затверджено загальний обсяг видатків бюджету Грицівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік у сумі 44022,0 тис. грн., в тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету – у сумі 43698,6 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету – 323,4  тисяч гривень.

Обсяг видатків загального фонду по основних галузях, які фінансуватимуться із загального фонду районного бюджету у плановому бюджетному періоді складають: «Управління» – 7834,7 тис. грн., «Освіта» – 30330,1 тис. грн., «Охорона здоров’я» – 1838,9 тис. грн., «Соціальний захист» – 697,9 тис. грн., «Культура» – 2040,3 тис. грн., інші видатки – 956,7 тис. грн.

Завдяки продуктивній роботі працівників селищної ради у 2019 році, в результаті проведення оптимізації мережі навчальних закладів, максимального освоєння коштів субвенцій, дотацій в тому числі виділених на інвестиційні проекти, а саме :

1. Здійснення:

– капітального ремонту електричних мереж вуличного освітлення с.Крачанівка, с.Микулин, с.Сасанівка;

– капітального ремонту робочої зони та сектору очікування, приміщень санвузлу та кімнати персоналу будівлі селищної ради.

2. Придбання :

– транспортного засобу спеціального призначення (трактор) та комплектувальних виробів до нього (відвал, косарка роторна, фронтальний навантажувач) для Грицівського комунального підприємства АКВА;

– комплектувальних виробів (подрібнювач деревини, розкидач дорожніх сумішей) до транспортного засобу (трактору) для Грицівського комунального підприємства АКВА;

– шкільного автобуса для організації безперебійного довозу учнів.

3. Оснащення :

– персональними комп’ютерами/ноутбуками, технікою для друку, копіювання, сканування, мультимедійним обладнанням, проекторами, сучасними шкільними меблями та дидактичними матеріалами для початкової школи відповідно до Концепції «Нова українська школа».

4. Розроблення проектно кошторисної документації на ремонт робочої зони та сектору очікування, приміщень санвузлу та кімнати персоналу будівлі селищної ради.

5. Встановлення твердопаливних котлів у Грицівській районній лікарні.

Бюджет селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік затверджено без дефіциту. Заробітна плата по всіх галузях запланована у повному обсязі з врахуванням виплати матеріальної допомоги на оздоровлення. Видатки на оплату енергоносіїв та комунальних послуг заплановані у повному обсязі, виходячи із фактичного споживання бюджетними установами у 2019 році із врахуванням прогнозного їх росту у 2020 році.

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, звітності та фінансів                                                     О.Гороть