Оголошення про проведення аукціону на продовження договору оренди

Оголошення про проведення аукціону на продовження договору оренди частини нежитлового приміщення площею 3 кв.м розташованого в  будівлі 2 по  вул. Шевченка смт Гриців Шепетівського р-ну Хмельницької обл.

1) інформацію про чинний договір оренди, строк якого закінчується:

найменування орендаря – Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕСТ НЕТВОРК» код ЄДРПОУ 39852696

найменування і адреса орендодавця та/або балансоутримувача: Грицівська селищна рада; ЄДРПОУ 04402563; вул. Шевченка, 2, смт Гриців,  Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30455

Договір оренди приміщення укладено 29 квітня 2016 р. № 2/16. Додатковою угодою від 09.12.2019 оренду продовжено на строк 2 роки 11 місяців. Дата закінчення договору – 30.09.2022р.

Чинний орендар має переважне право на продовження такого договору оренди, яке реалізується шляхом участі чинного орендаря в аукціоні на продовження договору оренди.

2) інформація про об’єкт оренди:

тип Переліку – Перелік першого типу;

залишкова  балансова вартість –  1379,74 грн.;

первісна балансова вартість об’єкта  –  1379,74 грн.;

тип об’єкта – частина нежитлового приміщення;

пропонований строк оренди – 5 (п’ять) років;

фотографічне зображення майна  – (Фото-1Фото-2)

об’єкт є нерухомим  майном (нежитлове приміщення):

місцезнаходження об’єкта – вул. Шевченка, 2, смт Гриців, Шепетівського р-ну, Хмельницької обл.;

загальна і корисна площа об’єкта – загальна площа дорівнює корисній – 3 квадратних метри;

характеристика об’єкта оренди – частина нежитлового приміщення розташована в підвальному приміщенні двоповерхової адмінбудівлі селищної ради;

технічний стан об’єкта, інформація про потужність електромережі і забезпечення об’єкта комунікаціями – задовільний технічний стан; електромережа потужністю 220 кВт; наявне водопостачання, водовідведення, опалення, телефонний зв’язок, інтернет;

поверховий план об’єкта або план поверха – План;

інформація про цільове призначення об’єкта оренди – «Розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунікацій, суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги зв’язку, послуги доступу до Інтернету, телекомунікації, передання сигналу мовлення»;

інформація про порядок участі орендаря у компенсації балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг якщо об’єкт оренди не має окремих особових рахунків, відкритих для нього відповідними постачальниками комунальних послуг – орендар  сплачує вартість спожитих комунальних послуг згідно виставлених орендодавцем/балансоутримувачем розрахунків.

До розрахунку суми орендної плати не входять витрати на утримання орендованого нерухомого майна та комунальні послуги й енергоносії, надані орендарю.

3) проект договору оренди: Додається;

4, 5, 6, 7) умови оренди майна, цільове призначення об’єкта оренди, суборенда:

стартова орендна плата для всіх видів аукціонів:

-аукціон з передачі майна в оренду – 111,67 гривень (без ПДВ) на місяць, яка відповідає останній місячній орендній платі, встановленій договором, що продовжується;

-повторний аукціон із зниженням стартової орендної плати на 50 відсотків – 55,84 гривень (без ПДВ) на місяць;

-аукціон за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 55,84 гривень (без ПДВ) на місяць.

строк оренди – 5 (п’ять) років.

об’єкт оренди використовувати за цільовим призначенням: «Розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунікацій, суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги зв’язку, послуги доступу до Інтернету, телекомунікації, передання сигналу мовлення»;

орендар має право передати в суборенду орендоване ним майно лише за вказаним у цих умовах цільовим призначенням.

    наявність рішення уповноваженого органу про затвердження додаткових умов оренди майна: рішення сесії Грицівської селищної ради «Про оголошення аукціону, за результатами якого чинний договір оренди може бути продовжений з існуючим орендарем або укладений з новим орендарем» від 24.06.2022 № 4.

             Орендар має відповідати вимогам статті 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та може укладати договір суборенди лише з особами, які відповідають вимогам статті 4 цього Закону.

8) Об’єкт оренди не є пам’яткою.

9) контактні дані (номер телефону і адреса електронної пошти) працівника балансоутримувача/орендодавця, відповідального за ознайомлення заінтересованих осіб з об’єктом оренди, із зазначенням адреси, на яку протягом робочого часу такі особи можуть звертатися із заявами про ознайомлення з об’єктом, час і місце проведення огляду об’єкта: Гаврилюк Анатолій Миколайович заступник селищного голови; тел. 34144, email:info@hrytsivrada.gov.ua ; вул. Шевченка, 2, смт Гриців, Шепетівський  р-н, Хмельницька обл., 30455; в робочі дні з 08:30 до 17:45.

10) інформація про аукціон:

спосіб та дата проведення аукціону, що визначається з урахуванням вимог, установлених цим Порядком: Аукціон з передачі майна в оренду проводиться (не раніше ніж через п’ять календарних днів, але не пізніше ніж через 35 днів після публікації в електронній торговій системі оголошення про передачу майна в оренду) 01.08.2022 року, час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні, що визначається з урахуванням вимог, установлених цим Порядком:

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні та електронному аукціоні із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

11) інформація про умови, на яких проводиться аукціон:

розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону: (встановлюється на рівні 1 відсотка стартової орендної плати об’єкта оренди) – 1,12   гривень. 

 розмір гарантійного внеску (не менш як 0,5 розміру мінімальної заробітної плати, встановленого станом на 1 січня поточного року)  3250 гривень; крім чинного орендаря, який сплачує гарантійний внесок у розмірі половини стартової орендної плати за один місяць –  55,84 грн.

розмір реєстраційного внеску (сума коштів у розмірі 0,1 мінімальної заробітної плати, діючої станом на 1 січня поточного року)650 гривень.

кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 3 кроки.

12) додаткова інформація:

реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними орендарями гарантійних та реєстраційних внесків (зазначаються в оголошенні шляхом розміщення посилання на сторінку офіційного веб-сайта адміністратора, на якій зазначені реквізити таких рахунків):

найменування установи (банку, казначейства), її місцезнаходження та номери рахунків у національній та іноземній валюті, відкритих для: 

внесення операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків потенційних орендарів: код доходу 22080400; ЄДРПОУ 37971775; Казначейство України; рахунок  UA178999980334199870000022725;

проведення переможцями аукціонів розрахунків за орендовані об’єкти: Грицівська селищна рада; код доходу 25010300; ЄДРПОУ 04402563; Шепетівське УДКСУ Хмельницької області; рахунок UA268201720314211034203036894.

13) технічні реквізити оголошення:

період між аукціоном та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 20-35 календарних днів з дати оприлюднення оголошення електронною торговою системою про передачу майна в оренду.

єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання в алфавітному порядку на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2