Оголошення

Оголошення про проведення повторного аукціону із зниженням стартової орендної плати на 50 відсотків частини нежитлового приміщення площею 35,4 кв.м розташованого в  будівлі 52 по вул. Центральна смт Гриців Шепетівського р-ну Хмельницької обл.

1) повне найменування і адреса орендодавця та/або балансоутримувача: Грицівська селищна рада; ЄДРПОУ 04402563; вул. Шевченка, 2, смт Гриців,  Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30455

2) інформація про об’єкт оренди:

тип Переліку – Перелік першого типу;

залишкова  балансова вартість –  97474,14 грн.;

первісна балансова вартість об’єкта  –  144406,15 грн.;

тип об’єкта – частина нежитлового приміщення;

пропонований строк оренди – 5 (п’ять) років;

фотографічне зображення майна  – (Фото-1Фото-2)

об’єкт є нерухомим  майном (нежитлове приміщення):

місцезнаходження об’єкта – вул. Центральна, 52, смт Гриців, Шепетівського р-ну, Хмельницької обл.;

загальна і корисна площа об’єкта – загальна площа дорівнює корисній – 35,4 квадратних метри;

характеристика об’єкта оренди – частина нежитлового приміщення розташована на першому поверсі  двоповерхової будівлі гімназії;

технічний стан об’єкта, інформація про потужність електромережі і забезпечення об’єкта комунікаціями – хороший технічний стан; електромережа потужністю 220 кВт; наявне водопостачання, водовідведення, опалення, телефонний зв’язок, інтернет;

поверховий план об’єкта або план поверха – План;

інформація про цільове призначення об’єкта оренди – «Заклади харчування, їдальні, буфети, кафе, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи»;

інформація про порядок участі орендаря у компенсації балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг якщо об’єкт оренди не має окремих особових рахунків, відкритих для нього відповідними постачальниками комунальних послуг – орендар  сплачує вартість спожитих комунальних послуг згідно виставлених орендодавцем/балансоутримувачем розрахунків.

До розрахунку суми орендної плати не входять витрати на утримання орендованого нерухомого майна та комунальні послуги й енергоносії, надані орендарю.

3) проект договору оренди: Додається;

4, 5, 6, 7) умови оренди майна, цільове призначення об’єкта оренди, суборенда:

стартова орендна плата для всіх видів аукціонів:

-повторний аукціон із зниженням стартової орендної плати на 50 відсотків – 487,37 гривень (без ПДВ) на місяць;

-аукціон за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 487,37 гривень (без ПДВ) на місяць.

строк оренди – 5 (п’ять) років.

об’єкт оренди використовувати за цільовим призначенням: «Заклади харчування, їдальні, буфети, кафе, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи».

орендар має право передати в суборенду орендоване ним майно лише за вказаним у цих умовах цільовим призначенням.

    наявність рішення уповноваженого органу про затвердження додаткових умов оренди майна: рішеннясесії Грицівської селищної ради «Про оголошення аукціону, за результатами якого чинний договір оренди може бути продовжений з існуючим орендарем або укладений з новим орендарем» від 21.02.2022 №3.

             Орендар має відповідати вимогам статті 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та може укладати договір суборенди лише з особами, які відповідають вимогам статті 4 цього Закону.

8) Об’єкт оренди не є пам’яткою.

9) контактні дані (номер телефону і адреса електронної пошти) працівника балансоутримувача/орендодавця, відповідального за ознайомлення заінтересованих осіб з об’єктом оренди, із зазначенням адреси, на яку протягом робочого часу такі особи можуть звертатися із заявами про ознайомлення з об’єктом, час і місце проведення огляду об’єкта: Гаврилюк Анатолій Миколайович заступник селищного голови; тел. 34144, email:info@hrytsivrada.gov.ua ; вул. Шевченка, 2, смт Гриців, Шепетівський  р-н, Хмельницька обл., 30455; в робочі дні з 08:30 до 17:45.

10) інформація про аукціон:

спосіб та дата проведення аукціону, що визначається з урахуванням вимог, установлених цим Порядком: Аукціон з передачі майна в оренду буде проведено (не раніше ніж через 20 днів, але не пізніше ніж через 35 днів після публікації в ЕТС оголошення про передачу майна в оренду) 24.05.2022 року, час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні, що визначається з урахуванням вимог, установлених цим Порядком:

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні та електронному аукціоні із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

11) інформація про умови, на яких проводиться аукціон:

розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону: (встановлюється на рівні 1 відсотка стартової орендної плати об’єкта оренди) – 4,87   гривень. 

розмір гарантійного внеску (два прожиткових мінімуми, встановлені для працездатних осіб на 1 січня календарного року, в якому здійснюється розрахунок для будь-яких об’єктів оренди незалежно від місця розташування) – 4962 гривень.

розмір реєстраційного внеску (сума коштів у розмірі 0,1 мінімальної заробітної плати, діючої станом на 1 січня поточного року)650 гривні.

кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 3 кроки.

12) додаткова інформація:

реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними орендарями гарантійних та реєстраційних внесків (зазначаються в оголошенні шляхом розміщення посилання на сторінку офіційного веб-сайта адміністратора, на якій зазначені реквізити таких рахунків):

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

найменування установи (банку, казначейства), її місцезнаходження та номери рахунків у національній та іноземній валюті, відкритих для: 

внесення операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків потенційних орендарів: код доходу 22080400; ЄДРПОУ 37971775; Казначейство України; рахунок  UA178999980334199870000022725;

проведення переможцями аукціонів розрахунків за орендовані об’єкти: Грицівська селищна рада; код доходу 25010300; ЄДРПОУ 04402563; Держказначейська служба України м.Київ; рахунок UA728201720314231043203036894.                                                                                     

13) технічні реквізити оголошення:

період між аукціоном та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (20-35 календарних днів з дати оприлюднення оголошення електронною торговою системою про передачу майна в оренду).

єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання в алфавітному порядку на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Грицівський селищний голова                                                                        Марина  ПОЛІЩУК

Рішення №3 від 21.02.2022року Про оголошення аукціону, за результатами якого чинний договір оренди може бути продовжений з існуючим орендарем або укладений з новим орендарем

Проект договору оренди