Оголошення про передачу в оренду частини приміщення по вул. Миру, 4, с. Микулин

(Відповідно по пункту 55 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна,

затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 483)

1) повне найменування і адреса орендодавця та/або балансоутримувача: Грицівська селищна рада; вул. Шевченка, 2, смт Гриців, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30455

2) інформація про об’єкт оренди, що міститься в Переліку першого типу, в обсязі, визначеному пунктом 26 Порядку:

тип Переліку – Перелік першого типу;

залишкова балансова вартість – дорівнює нулю;

первісна балансова вартість всієї будівлі – 143549грн;

ринкова (оціночна) вартість об’єкта оренди (частини приміщення) – 46671 гривень (без ПДВ);

тип об’єкта – адміністративне приміщення органу місцевого самоврядування;

пропонований строк оренди – 5 (п’ять) років;

фотографічне зображення майна – (Фото-1, Фото-2, Фото-3)

місцезнаходження об’єкта – вул. Миру, 4, с. Микулин, Шепетівський (Полонський) р-н, Хмельницька обл.;

загальна і корисна площа об’єкта – загальна площа дорівнює корисній – 36,3 квадратних метрів;

характеристика об’єкта оренди – частина приміщення (три суміжні кімнати) розташована на першому поверсі двоповерхової адміністративної будівлі;

технічний стан об’єкта, інформація про потужність електромережі і забезпечення об’єкта комунікаціями – потребує поточного ремонту, електромережа має напругу 220В, мережі водопостачання, водовідведення відсутнє, опалення відсутнє, телефонний зв’язок відсутній;

поверховий план об’єкта або план поверху – План;

інформація про цільове призначення об’єкта оренди – використовувати за конкретним цільовим призначенням – Назва категорії: «Заклади охорони здоров’я, клініки, лікарні, приватна медична практика. Аптеки. Ветеринарні лікарні (клініки), лабораторії ветеринарної медицини, ветеринарні аптеки. Медичні лабораторії»

інформація про порядок участі орендаря у компенсації балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг – якщо об’єкт оренди не має окремих особових рахунків, відкритих для нього відповідними постачальниками комунальних послуг – орендар сплачує вартість спожитих комунальних послуг згідно виставлених орендодавцем розрахунків

3) проект договору оренди: Додається;

4, 5, 7) умови оренди майна та додаткові умови оренди майна, цільове призначення об’єкта оренди, суборенда:

Оренда об’єкта здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 483.

Загальна площа об’єкта оренди – 36,3 квадратних метрів.

Ринкова (оціночна) вартість об’єкта оренди –  46671 гривень (без ПДВ).

Пропонований строк оренди – 5 (п’ять) років.

Об’єкт оренди використовувати за конкретним цільовим призначенням – Назва категорії: «Заклади охорони здоров’я, клініки, лікарні, приватна медична практика. Аптеки. Ветеринарні лікарні (клініки), лабораторії ветеринарної медицини, ветеринарні аптеки. Медичні лабораторії».

До розрахунку суми орендної плати не входять витрати на утримання орендованого нерухомого майна та комунальні послуги, надані орендарю.

Порядок участі орендаря у компенсації балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг – якщо об’єкт оренди не має окремих особових рахунків, відкритих для нього відповідними постачальниками комунальних послуг – орендар сплачує вартість спожитих комунальних послуг згідно виставлених орендодавцем розрахунків.

Орендар має право передати Майно в суборенду, якщо Орендар отримав Майно за результатами аукціону.

Орендарю, визначеному за результатами аукціону, відшкодувати балансоутримувачу вартість проведення оцінки об’єкта оренди.

Стартова орендна плата для всіх видів аукціонів:

-аукціон з передачі майна в оренду – 466,71 гривень (без ПДВ) на місяць;

-повторний аукціон із зниженням стартової орендної плати на 50 відсотків – 233,36 гривень (без ПДВ) на місяць;

-аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 233,36 гривень (без ПДВ) на місяць.

6) Орендар має відповідати вимогам статті 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та може укладати договір суборенди лише з особами, які відповідають вимогам статті 4 цього Закону.

8) Об’єкт оренди не є пам’яткою.

9) контактні дані (номер телефону і адреса електронної пошти) працівника балансоутримувача/орендодавця, відповідального за ознайомлення заінтересованих осіб з об’єктом оренди, із зазначенням адреси, на яку протягом робочого часу такі особи можуть звертатися із заявами про ознайомлення з об’єктом, час і місце проведення огляду об’єкта:

Виконувач обов’язків старости у селі Микулин Грицівської селищної ради Прохорчук Людмила Семенівна, тел. 34144, e-mail:grytsiv_rada@ukr.net; вул. Миру, 4, с. Микулин, Шепетівський (Полонський) р-н, Хмельницька обл.; в робочі дні з 08:30 до 17:00.

10) інформація про аукціон:

спосіб та дата проведення аукціону, що визначається з урахуванням вимог, установлених цим Порядком: Аукціон з передачі майна в оренду буде проведено (не раніше ніж через 20 днів, але не пізніше ніж через 35 днів після публікації в ЕТС оголошення про передачу майна в оренду) 09.12.2020 року, час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні, що визначається з урахуванням вимог, установлених цим Порядком:

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні та електронному аукціоні із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

11) інформація про умови, на яких проводиться аукціон:

розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону: (встановлюється на рівні 1 відсотка стартової орендної плати об’єкта оренди) –  4,7 гривні. 

розмір гарантійного внеску (не менш як 0,5 розміру мінімальної заробітної плати, встановленого станом на 1 січня поточного року)2361,5 гривень.

розмір реєстраційного внеску (сума коштів у розмірі 0,1 мінімальної заробітної плати, діючої станом на 1 січня поточного року)472,3 гривні.

кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 3 кроки.

12) додаткова інформація:

реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними орендарями гарантійних та реєстраційних внесків (зазначаються в оголошенні шляхом розміщення посилання на сторінку офіційного веб-сайта адміністратора, на якій зазначені реквізити таких рахунків):

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

найменування установи (банку, казначейства), її місцезнаходження та номери рахунків у національній та іноземній валюті, відкритих для 

внесення операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків потенційних орендарів: код доходу 22080400; ЄДРПОУ 37977740; Шепетівське УК/отг смт Гриців/; рахунок  UA178999980334199870000022725;

проведення переможцями аукціонів розрахунків за орендовані об’єкти: Грицівська селищна рада; код доходу 25010300; ЄДРПОУ04402563; ДКС України м. Київ; рахунок UA038201720314281006203036894.

13) технічні реквізити оголошення:

період між аукціоном та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (20-35 календарних днів з дати оприлюднення оголошення електронною торговою системою про передачу майна в оренду)30 календарних днів.

єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання в алфавітному порядку на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Рішення тридцять шостої позачергової сесії селищної ради VІІ скликання від 22.10.2020р. №7 “Про затвердження умов оренди частини нежитлового приміщення по вул. Миру, 4, що в с. Микулин Полонського району Хмельницької області”.

Проект договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності.

Розпорядження №120-р від 10 листопада 2020 р. “Про затвердження змісту оголошення про передачу в оренду частини приміщення по вул. Миру, 4, в с. Микулин та оголошення електронного аукціону”.

План поверхів громадського будинку