Оголошення про передачу в оренду

частини нежитлового приміщення площею 2,00 кв.м розташованого у вестибюлі будівлі №2 по вул. Шевченка смт Гриців Шепетівського р-ну Хмельницької обл.

1) повне найменування і адреса орендодавця та/або балансоутримувача: Грицівська селищна рада; вул. Шевченка, 2, смт Гриців,  Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30455

2) інформація про об’єкт оренди, що міститься в Переліку першого типу, в обсязі, визначеному пунктом 26 Порядку:

тип Переліку – Перелік першого типу;

залишкова  балансова вартість –  6867,14 грн.;

первісна балансова вартість об’єкта  –  919,82 грн.;

тип об’єкта – частина нежитлового приміщення;

пропонований строк оренди – 5 (п’ять) років;

фотографічне зображення майна  – (Фото-1, Фото-2)

об’єкт є нерухомим  майном (нежитлове приміщення):

місцезнаходження об’єкта – вул. Шевченка, 2, смт Гриців, Шепетівського р-ну, Хмельницької обл.;

загальна і корисна площа об’єкта – загальна площа дорівнює корисній – 2,00 квадратних метри;

характеристика об’єкта оренди – частина нежитлового приміщення розташована у вестибюлі на першому поверсі  двоповерхової адміністративної будівлі селищної ради;

технічний стан об’єкта, інформація про потужність електромережі і забезпечення об’єкта комунікаціями – задовільний технічний стан; електромережа потужністю 220 кВт; Наявне водопостачання, водовідведення, опалення, телефонний зв’язок;

поверховий план об’єкта або план поверха – План;

інформація про цільове призначення об’єкта оренди – «Пункти обміну валюти, банкомати, платіжні термінали»;

інформація про порядок участі орендаря у компенсації балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг якщо об’єкт оренди не має окремих особових рахунків, відкритих для нього відповідними постачальниками комунальних послуг – орендар  сплачує вартість спожитих комунальних послуг згідно виставлених орендодавцем/ балансоутримувачем розрахунків.

3) проект договору оренди: Додається;

4, 5, 7) умови оренди майна, цільове призначення об’єкта оренди, суборенда:

Загальна площа об’єкта оренди – 2,00 квадратних метрів.

Ринкова (оціночна) вартість об’єкта –  6867,14  гривень (без ПДВ).

Пропонований строк оренди – 5 (п’ять) років.

    Об’єкт оренди використовувати за цільовим призначенням: «Пункти обміну валюти, банкомати, платіжні термінали».

Орендарю, визначеному за результатами аукціону, відшкодувати балансоутримувачу вартість проведення оцінки майна, в розмірі 1700  гривень.

Орендарю забезпечити доступ клієнтів до об’єкту оренди ззовні приміщень.

До розрахунку суми орендної плати не входять витрати на утримання орендованого нерухомого майна та комунальні послуги, надані орендарю.

Порядок участі орендаря у компенсації балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг – якщо об’єкт оренди не має окремих особових рахунків, відкритих для нього відповідними постачальниками комунальних послуг – орендар  сплачує вартість спожитих комунальних послуг згідно виставлених орендодавцем/балансоутримувачем розрахунків.

Орендар має право передати в суборенду орендоване ним майно лише за вказаним у цих умовах цільовим призначенням.

Стартова орендна плата для всіх видів аукціонів:

-аукціон з передачі майна в оренду –  68,70   гривень (без ПДВ) на місяць;

-повторний аукціон із зниженням стартової орендної плати на 50 відсотків – 34,35 гривень (без ПДВ) на місяць;

-аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 34,35  гривень (без ПДВ) на місяць.

            6) Орендар має відповідати вимогам статті 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та може укладати договір суборенди лише з особами, які відповідають вимогам статті 4 цього Закону.

8) Об’єкт оренди не є пам’яткою.

9) контактні дані (номер телефону і адреса електронної пошти) працівника балансоутримувача/орендодавця, відповідального за ознайомлення заінтересованих осіб з об’єктом оренди, із зазначенням адреси, на яку протягом робочого часу такі особи можуть звертатися із заявами про ознайомлення з об’єктом, час і місце проведення огляду об’єкта: Гаврилюк Анатолій Миколайович заступник селищного голови; тел. 34144, e-mail:

grytsiv_rada@ukr.net ; вул. Шевченка, 2, смт Гриців, Шепетівський  р-н, Хмельницька обл., 30455; в робочі дні з 08:30 до 17:45.

10) інформація про аукціон:

спосіб та дата проведення аукціону, що визначається з урахуванням вимог, установлених цим Порядком: Аукціон з передачі майна в оренду буде проведено (не раніше ніж через 20 днів, але не пізніше ніж через 35 днів після публікації в ЕТС оголошення про передачу майна в оренду) 25.08.2021 року, час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні, що визначається з урахуванням вимог, установлених цим Порядком:

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні та електронному аукціоні із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

11) інформація про умови, на яких проводиться аукціон:

розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону: (встановлюється на рівні 1 відсотка стартової орендної плати об’єкта оренди) – 0,70   гривень. 

розмір гарантійного внеску (не менш як 0,5 розміру мінімальної заробітної плати, встановленого станом на 1 січня поточного року)  3000 гривень.

розмір реєстраційного внеску (сума коштів у розмірі 0,1 мінімальної заробітної плати, діючої станом на 1 січня поточного року)600 гривні.

кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 3 кроки.

12) додаткова інформація:

реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними орендарями гарантійних та реєстраційних внесків (зазначаються в оголошенні шляхом розміщення посилання на сторінку офіційного веб-сайта адміністратора, на якій зазначені реквізити таких рахунків):

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

найменування установи (банку, казначейства), її місцезнаходження та номери рахунків у національній та іноземній валюті, відкритих для: 

внесення операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків потенційних орендарів: код доходу 22080400; ЄДРПОУ 37971775; Шепетівське УДКСУ Хмельницької області; рахунок  UA178999980334199870000022725;

проведення переможцями аукціонів розрахунків за орендовані об’єкти: Грицівська селищна рада; код доходу 25010300; ЄДРПОУ 04402563; Шепетівське УДКСУ Хмельницької області; рахунок UA268201720314211034203036894.                                                                                     

13) технічні реквізити оголошення:

період між аукціоном та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (20-35 календарних днів з дати оприлюднення оголошення електронною торговою системою про передачу майна в оренду)30 календарних днів.

єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання в алфавітному порядку на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Про затвердження умов оренди частини нежитлового приміщення.

План

Проєкт договору оренди