ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення  вакантної  посади  спеціаліста Служби у справах дітей Грицівської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області

Служба у справах дітей Грицівської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», згідно постанови Кабінету Міністрів України від 15.02. 2002 року №169, Розпорядження селищного голови «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади Грицівської селищної ради» №235-р від 29.11.2021р  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста.

Вимоги до претендента:

– громадянство України;

– вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним    

  рівнем не нижче ступеня бакалавра (педагогічна, психологічна, соціальна робота);

– вільне володіння державною мовою;

– вмінням роботи на комп’ютері на рівні користувача;

– стаж роботи 2 роки;

– робота з великими обсягами інформації;

– вміння працювати в стресових ситуаціях;

– особиста відповідальність;

– системність і самостійність в роботі

Перелік необхідних документів на участь у конкурсі:

1.Заява про участь у конкурсі;

2.Заява про надання згоди кандидата на обробку його персональних даних;

3.Заповнена особова карта (форма П-2ДС);

4.Фотокартки розміром (4 х 6 см)– 2 шт.;

5.Копія паспорта та ідентифікаційного номеру;

6.Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

7.Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

8.Довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності);

10.Попередження про обмеження, пов’язані з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби.

Крім подання вищевказаних документів, на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції необхідно заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції».

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються кадровою службою селищної ради.

Термін та адреса прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу, до 30 грудня 2021 р., за адресою: 30455, Хмельницька область Шепетівський район смт. Гриців вул. Шевченка ,2, тел. 34144, email: grytsiv_rada@ukr.net (Голік Катерина Володимирівна)

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.