Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць в населених пунктах Грицівської селищної територіальної громади

Організатор громадського обговорення – Грицівська селищна рада.

Пропонується перейменування вулиць, що знаходяться на території Грицівської селищної територіальної громади Шепетівського району Хмельницької області згідно додатку 1 до розпорядження Грицівського селищного голови №246-р від 07.12.2022 року.

           Пропозиція щодо перейменування вулиць внесена комісією з питань присвоєння (зміни) юридичним особам та об’єктам права власності імені фізичної особи, ювілейної та святкової дати, назви і дати історичної події та громадянами.

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: 30455, вул. Шевченка, 2  смт Гриців, Шепетівський район, Хмельницька область або на електронну пошту селищної ради: grytsiv_rada@ukr.net, або за телефоном: (03840) 34144.

Громадське обговорення заплановано провести у формі електронної консультації з  використанням офіційного веб-сайту селищної ради, громадських слухань в строк до 07 лютого 2023 року.

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення можна отримати в Грицівській селищній раді –  поштова адреса: 30455,  вул. Шевченка, 2  смт Гриців, Шепетівський район Хмельницька область; електронна пошта: grytsiv_rada@ukr.net;  телефон: (03840) 34144.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є заступник селищного голови Полєва Олена Іванівна.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Грицівської селищної ради за посиланням: https://www.hrytsivrada.gov.ua/   на протязі 3 днів після проведення громадських слухань.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у строк, передбачений в інформаційному повідомленні про проведення громадського обговорення.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

ОНИШКІВЦІ  
№ з/пТипСтара назваПідстава для перейменуванняНова назваПідставаНове місце розташування
123456 
 ВулицяГагарінальотчик-космонавт СРСР, Герой Радянського Союзу, кавалер найвищих знаків відмінності низки держав, почесний громадянин багатьох міст Росії та світуПодільськаВідповідно до назви регіонуХмельницька область, Шепетівський район, с. Онишківці
   МАЛА ШКАРІВКА   
 ВулицяГоріхова Леоніда КоржаМолодший сержант, інспектор прикордонної служби ІІІ категорії, санітарний інструктор другого відділення інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби «Новотроїцьке». З метою вшанування пам’яті героя, який загинув 17.05.2022 року у війні з рф, віддавши життя за Перемогу та мир в Україні.    Хмельницька область, Шепетівський район, с. Мала Шкарівка

                                                                                          Додаток 1