Проекти рішень двадцятої позачергової сесії Грицівської селищної ради VII скликання

1.  Звіт про виконання  бюджету Грицівської селищної об’єднаної територіальної громади за  І півріччя 2019 року.

Пояснювальна записка

Додаток 1

Додаток 2

2. Про укладання угоди між Грицівською селищною та Хмельницькою обласною  радами

3. Про укладання угоди між Грицівською селищною  та Шепетівською районною радами.

4. Про  внесення змін до бюджету Грицівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

5. Про затвердження Програми приватизації комунального майна на території Грицівської  селищної ради на 2019-2021 роки. 

6. Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Грицівської селищної ради, що  підлягають приватизації у 2019 році.

7. Про надання дозволу на відчуження (продаж) об’єктів  комунальної власності Грицівської  селищної ради.

8. Про утворення Органу приватизації об’єктів та майна комунальної власності Грицівської селищної ради та затвердження Положення про орган приватизації об’єктів та майна комунальної власності Грицівської селищної ради.

9. Про  створення аукціонної комісії та затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Грицівської селищної ради.

10. Про затвердження звіту незалежної оцінки вартості приміщення комунальної власності Грицівської селищної ради розташованого в адмінбудівлі по вул. Шевченка, 2, смт Гриців.

11. Про затвердження звіту незалежної оцінки вартості приміщення комунальної власності Грицівської селищної ради розташованого в будівлі по вул. Миру, 30, с. Сасанівка, Полонського району.

12. Про передачу в оренду нежитлового приміщення комунальної власності Грицівської селищної ради розташованого в будівлі по вул. Миру, 30, с. Сасанівка.

13. Про перебування будівлі спортзалу «Олімп» села Лотівка у комунальній власності.

14. Про продовження строку оренди нежитлового приміщення комунальної власності Грицівської селищної ради розташованого в будівлі по вул. Шевченка, 2, смт Гриців.

15. Про затвердження звіту незалежної оцінки вартості частини приміщення Грицівського ліцею по вул. Центральна, 52, смт Гриців.

16. Про продовження строку оренди нежитлового приміщення комунальної власності розташованого в будівлі Грицівського ліцею по вул. Центральна, 52, смт Гриців.

17. Про затвердження Переліку проектів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році в Грицівській об’єднаній територіальній громаді.  

18. Про внесення змін до рішення Чотирнадцятої позачергової  сесії Грицівської селищної ради «Про затвердження Положень про відділи Грицівської селищної ради» від «22»  грудня 2018 року №12.

19. Про внесення змін до рішення Сьомої позачергової  сесії Грицівської селищної ради «Про створення служби «Соціальний автобус» при Грицівській селищній раді» від «21»  травня 2018 року №7.

20. Про врегулювання земельних відносин.