Проекти рішень дванадцять першої сесії

Файли для перегляду та завантаження (у форматі Adobe Reader)

  1. Звіт про виконання  бюджету Грицівської селищної об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2019 року.

2. Про  внесення змін до бюджету Грицівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

3. Про внесення змін до угод між Грицівською селищною та Шепетівською районною радами.

4. Про внесення змін в рішення Грицівської селищної ради «Про затвердження Комплексної програми мобілізації зусиль Грицівської селищної ради (ОТГ) та Головного управління державної фіскальної служби у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2019-2022 роки» №5 від 10 червня 2019 року.

5. Про затвердження Програми приватизації комунального майна на території Грицівської  селищної ради на 2019-2021 роки.

6. Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Грицівської селищної ради, що  підлягають приватизації у 2019 році.

7. Про надання дозволу на приватизацію об’єктів  комунальної власності Грицівської  селищної ради.

8. Про утворення Органу приватизації об’єктів та майна комунальної власності Грицівської селищної ради та затвердження Положення про орган приватизації об’єктів та майна комунальної власності Грицівської селищної ради.

9. Про  створення аукціонної комісії та затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Грицівської селищної ради.

10. Про затвердження звіту незалежної оцінки вартості нежитлової будівлі (бані) в с. Лотівка комунальної  власності Грицівської селищної ради.

11.  Про затвердження звіту незалежної оцінки вартості нежитлових приміщень комунальної власності Грицівської селищної ради розташованих в с. Микулин, Полонського р-ну.

12. Про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності Грицівської селищної ради розташованих в с. Микулин, Полонського р-ну.

13.  Про внесення змін до рішення Грицівської селищної ради від 27 березня 2018 року №4 «Про робочу групу з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення».

14. Про прийняття на баланс гідротехнічних споруд (нерухомого майна), які розташовані на території Грицівської селищної ради.

15. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу та затвердження статуту Опорного закладу Грицівський ліцей Грицівської  селищної ради  Шепетівського району Хмельницької області в новій редакції.

16. Про затвердження штатного розпису комунальної установи ІРЦ

17. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для Грицівського КП «Аква».

18. Про затвердження плану діяльності Грицівської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

19. Про врегулювання земельних відносин.