Проекти рішення cорокової позачергової сесії Грицівської селищної ради VIІІ скликання

1.Про затвердження бюджетного регламенту Грицівської селищної територіальної громади.

2.Про затвердження Положення про старосту села (сіл) Грицівської територіальної громади.

3.Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах на території Грицівської територіальної громади.

4.Про введення додаткової штатної одиниці шеф-кухаря до штатного розпису Опорного закладу освіти «Грицівський ліцей» Грицівської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.

5.Про внесення змін до «Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання
адміністративних послуг Грицівської селищної ради».

6.Про внесення змін до Програми здійснення землеустрою на території Грицівської селищної ради на 2022-2025 роки.

7.Про затвердження Програми єдності та підтримки громад України, що постраждали внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України на 2023-2027 роки та Порядку реалізації Програми єдності та підтримки громад України, що постраждали внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України на 2023-2027 роки.

8.Про внесення змін до Програми «Проведення культурно-масових заходів на території Грицівської селищної ради на 2023 рік».

9.Про внесення змін до «Програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2022 -2024 роки».

10.Про внесення змін до бюджету Грицівської селищної територіальної громади на 2023 рік (2253300000) код бюджету.Додаток.

11.Про передачу коштів з бюджету Грицівської селищної територіальної громади Шепетівського району Хмельницької області до бюджету Високопільської селищної територіальної громади Бериславського району Херсонської області.

12.Про укладання угоди між Грицівською селищною радою Шепетівського району Хмельницької області та Високопільською селищною радою Бериславського району Херсонської області.

13.Про укладання угоди між Грицівською селищною радою та Крупецькою сільською радою Шепетівського району Хмельницької області.

14.Про внесення змін до «Програми розвитку архівної справи у 2021-2023 роках».

15.Про укладання угоди між Грицівською селищною та Полонською міською радою Шепетівського району Хмельницької області.

16.Про затвердження детального плану території.