Проєкти рішень Другої сесії VIII скликання Грицівської селищної ради 03 лютого 2021 року

 1. Звіт про виконання  бюджету Грицівської селищної об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.
 2. Про внесення змін до бюджету Грицівської селищної територіальної громади на 2021 рік.
 3. Про затвердження розрахунку розміру заробітної плати, який враховується при визначені вартості будівництва об’єктів  (нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту) за бюджетні кошти на території Грицівської селищної ради на 2021 рік.
 4. Про затвердження калькуляції вартості 1 машино – години роботи трактора МТЗ – 82.1 на 2021 рік.
 5. Про прийняття  та передачу майна
 6. Про закріплення майна на праві оперативного упрпавління за Фінансовим відділои Грицівської селищної ради.
 7. Про  передачу майна
 8. Про затвердження Програми організації  перевезень пільгових категорій громадян Грицівської селищної ради на 2021 рік
 9. Про затвердження Комплексної програми спільних дій Шепетівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Грицівської територіальної громади щодо профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на 2021-2025 роки.
 10. Про внесення змін до рішення селищної ради №2 від 24.12.2020р. «Про затвердження структури та чисельності апарату Грицівської селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради»
 11. Про внесення змін до складу тендерного комітету Грицівської селищної ради
 12. Про затвердження програми інформатизації Грицівської селищної ради на 2021 – 2025 роки
 13. Про затвердження Програми підвищення кваліфікації кадрів органів місцевого самоврядування Грицівської селищної ради на 2021 – 2025 роки.
 14. Про затвердження фінансового плану на 2021 рік  КНП «Грицівська районна лікарня».
 15. Про затвердження Програми з інфекційного контролю та дотримання заходів із запобігання інфекціям, пов’язаним з наданням медичної допомоги по КНП «Грицівська районна лікарня» Грицівської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області на 2021 – 2025 роки.
 16. Про затвердження протоколу засідання аукціонної комісії з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлового приміщення в селі Мала Шкарівка, вулиця Хмельницького Б., будинок 3, приміщення 3.
 17. Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації – нежитлового приміщення в селі Мала Шкарівка, вулиця Хмельницького Б., будинок 3, приміщення 3.
 18. Про наділення повноваженнями на здійснення приватизації нежитлового приміщення розташованого в селі Мала Шкарівка, вулиця Хмельницького Б., будинок 3, приміщення 3.
 19. Про внесення змін до укладених договорів з орендарем КП “КНП ШЦПМСД” Шепетівської районної ради.
 20. Про затвердження складу комісії з питань захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Грицівської селищної ради.
 21. Про затвердження складу консультаційної групи для забезпечення роботи консультаційного пункту з питань цивільного захисту Грицівської селищної ради.
 22. Про надання пільги зі сплати земельного податку у 2021 році.
 23. Про затвердження Програми«Проведення культурно-масових заходів на території  Грицівської селищної  ради на 2021  рік».
 24. Про погодження внесення змін до договору оренди укладеного КНП «Грицівська райлікарня».
 25. Про встановлення тарифів на платні послуги, які надаються (можуть надаватися) в КНП «Грицівська районна лікарня»Грицівської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.
 26. Про умови матеріального забезпечення керівника КНП «Грицівська районна лікарня».
 27. Про затердження Програми комплексної фінансової підтримки КП «КНП Шепетівський Центр ПМСД» на 2021 рік
 28. Про затвердження Програми розвитку надання соціальних послугна території Грицівської селищної ради протягом 2021 – 2025 років.
 29. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
 30. Про врегулювання земельних відносин.