Рішення сорок третьої позачергової сесії VIII скликання Грицівської селищної ради 22 лютого 2024 року

 1. Про внесення змін до бюджету Грицівської селищної територіальної громади на 2024 рік (2253300000)код бюджету. Додаток 1.
 2. Про внесення змін до “Програми заходів національного спротиву Грицівської територіальної громади на 2023-2025 роки”.
 3. Про внесення змін до Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян, які проживають на території Грицівської селищної територіальної громади.
 4. Про внесення змін до “Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я на 2024 рік”.
 5. Про перейменування відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Грицівської селищної ради.
 6. Про затвердження “Програми розвитку та підтримки малого та середнього підприємництва на території Грицівської селищної територіальної громади 2024-2025 роки”.
 7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 9. Про затвердження проекту відведення та передачі земельної ділянки в оренду.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) зі зміною конфігурації земельної ділянки без зміни площі.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) зі зміною конфігурації земельної ділянки без зміни площі.
 12. Про припинення права оренди земельною ділянкою кадастровий номер 6825555300:00:007:0146 площею 0,0537га.
 13. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
 14. Про затвердження актів узгоджувальної комісії з розгляду земельних спорів.
 15. Про затвердження актів узгоджувальної комісії з розгляду земельних спорів.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).