Рішення сорок п’ятої позачергової сесії VIII скликання Грицівської селищної ради 22 квітня 2024 року

 1. Звіт про виконання бюджету селищної територіальної громади за І квартал 2024 року (пояснювальна записка, додатки)
 2. Про внесення змін до Програми «Проведення культурно-масових заходів на території Грицівської селищної ради на 2024 рік»
 3. Про внесення змін до «Програми благоустрою населених пунктів Грицівської селищної ради на 2022-2027 роки»
 4. Про внесення змін до бюджету Грицівської селищної територіальної громади на 2024 рік (2253300000) код бюджету (висновок фінансового відділу, додатки)
 5. Про внесення змін до структури та штатної чисельності Грицівського закладу позашкільної освіти «Школа сприяння здоров’ю»
 6. Про введення в штат Грицівського будинку культури керівника народного аматорського колективу
 7. Про передачу майна військовій частині А 7181
 8. Про включення до Переліку земельних ділянок комунальної власності права оренди які виставляється на земельні торги
 9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки
 10. Про затвердження детального плану території земельної ділянки
 11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (проектних польових доріг) в натурі (на місцевості) та передачі їх в оренду
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (під польовими дорогами) сільськогосподарського призначення комунальної власності
 14. Про збільшення розміру орендної плати
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
 20. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)