Рішення Четвертої позачергової сесії VIII скликання Грицівської селищної ради 26 березня 2021 року

 1. Про  внесення змін до  бюджету Грицівської селищної територіальної громади на 2021 рік.
 2. Про укладання угоди між Грицівською  селищною та Судилківською сільською радами.
 3. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій.
 4. Про покладання обов’язків із проведення державної реєстрації актів цивільного стану та зберігання бланків.
 5. Про призначення директора Грицівського КП «АКВА».
 6. Про  внесення змін до рішення селищної ради №10 від 12.02.2021р. «Про затвердження структури та чисельності апарату Грицівської селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради».
 7. Про створення Служби у справах дітей Грицівської селищної ради.
 8. Про внесення змін до плану діяльності Грицівської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.
 9. Про затвердження додаткового переліку підприємств, установ, організацій, закладів, що надають соціально важливі послуги населенню, які мають право на отримання в оренду комунальне майно Грицівської селищної ради без проведення аукціону.
 10. Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній електрозв’язку на території Грицівської селищної ради.
 11. Про прийняття  та передачу майна на баланс КНП «Грицівська лікарня».
 12. Про  передачу майна на баланс Грицівського комунального підприємства «Аква». 
 13. Про прийняття  та передачу майна з  Опорного закладу освіти «Грицівський ліцей» КПКВК 0111021 в межах  балансу Грицівської селищної ради бюджетне призначення Управління КПКВК 0110150 майно для потреб громади сіл Орлинці, Устянівка, Рожичнана   Грицівської селищної ради.
 14. Про затвердження символіки (герб, прапор) села Крачанівка та села Сасанівка.
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Колосовій Галині Панасівні.
 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Касьян Ірині Федорівні.
 17. Про надання дозволу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Горанській Наталії Іванівні.
 18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кошетар Євгені Миколаївні.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Карнаух Людмилі Савівні.
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Прокопчуку Георгію Івановичу.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гудзь Надії Федорівні
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Левик Наталії Петрівні.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дубині Надії Василівні
 24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вознюк Марині Павлівні.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Осташевській Ядвізі Іванівні.
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білій Олесі Миколаївні.
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Жуковій Вірі Миколаївні.
 28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Салтанюк Юлії Людвигівні.
 29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Костецькій Юлії Едуардівні.
 30. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дмитришину Михайлу Миколайовичу.
 31. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної гр. Качуровській Діані Олександрівні.
 32. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Конончук Євгені Петрівні.
 33. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кравець Олені Семенівні.
 34. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пікулі Володимиру Валерійовичу.
 35. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Семенюк Євгені Олександрівні.
 36. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шевченко Надії Андріївні.
 37. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Куліш Поліні Миколаївні.
 38. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Демчуку Анатолію Дмитровичу.
 39. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Демчуку Олександру Івановичу.
 40. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тимощук Ользі Іванівні.
 41. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Манькевичу Станіславу Леонідовичу.
 42. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тимофієвій Наталії Станіславівні
 43. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Прохорчук Світлані Анатоліївні.
 44. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ковальчуку Миколі Івановичу.
 45. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ковальчук Євгені Дмитрівні
 46. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сороколіт Юлії Миколаївні.
 47. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Прищепі Людмилі Іванівні.
 48. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гаєвській Галині Степанівні.
 49. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Яценко Миколі Івановичу.
 50. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Яценко Тетяні Леонідівні.
 51. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Косік Надії Миколаївні.
 52. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Агафонову Сергію Олександровичу.
 53. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Поліщук Світлані Степанівні.
 54. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ганабі Михайлу Дмитровичу.
 55. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сороколіт Анатолію Васильовичу.
 56. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Глібович Ользі Володимирівні.
 57. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Волковському Володимиру Володимировичу.
 58. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Рацун Марії Григорівні.
 59. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Біляченко Івану Миколайовичу.
 60. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Боронюку Петру Володимировичу.
 61. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Тимощук Тетяні Миколаївні.
 62. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Гайдуку Анатолію Миколайовичу.
 63. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Пастушок Галині Василівні.
 64. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Гурській Галині Володимирівні.
 65. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Возній Тетяні Федорівні.
 66. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Мойсішиній Світлані Леонідівні.
 67. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Собчуку Віктору Володимировичу.
 68. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Заверусі Сергію Анатолійовичу.
 69. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Ковальчук Галині Андріївні.
 70. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Нечитайлу Івану Володимировичу.
 71. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Михальчишина Миколи Андрійовича.
 72. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Слюсар Марії Костянтинівни.
 73. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мельник Валентини Василівни.
 74. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гудзь Надії Федорівни.
 75. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Косіюка Володимира Петровича.
 76. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Карнаух Людмили Савівни.
 77. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бовсунівської Галини Дмитрівни.
 78. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гаврилюк Алли Іванівни.
 79. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бебих Ніни Петрівни.
 80. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Федорчука Вячеслава Івановича.
 81. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Любаківського Віктора Анатолійовича.
 82. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Олійник Антоніни Федорівни.
 83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мисика Леоніда Ілліча. 
 84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Косіюка Володимира Петровича.
 85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Павлюка Руслана Миколайовича.
 86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пащенка  Сергія Володимировича.
 87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Літнарович Анжели Дмитрівни.
 88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Гуменюк Олени Сергіївни.
 89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Ковальчук Олени Миколаївни.
 90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Слободанюка Володимира Вікторовича
 91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Гуменної Галини Андріївни.
 92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Ковалишина Івана Артемовича.
 93. Про внесення змін в рішення  №55 двадцятої позачергової сесії Грицівської селищної ради VІІ скликання від 10.07.2020р гр Ільченко Аліни Петрівни.
 94. Про внесення змін в рішення  №62 першої сесії Грицівської селищної VІІІ скликання (третя частина)  від 21.12.2020р гр Жукової Валентини Василівни.
 95. Про внесення змін в рішення  №76 двадцять шостої позачергової сесії Грицівської селищної ради VІІ скликання від 20.02.2020р гр Лапенка Сергія Володимировича.
 96. Про внесення змін в рішення  №147 двадцять шостої позачергової сесії Грицівської селищної ради VІІ скликання від 20.02.2020р гр Лапенка Віктора Володимировича.
 97. Про внесення змін в рішення  №71 тридцять першої Позачергової сесії Грицівської селищної ради VІІ скликання від 10.07.2020р гр Палій Світлани Георгіївни.
 98. Про внесення змін в рішення  №162 двадцять шостої позачергової сесії Грицівської селищної ради VІІ скликання від 20.02.2020р гр Юзькової Алли Сергіївни.
 99. Про внесення змін в рішення  №95 тридцять першої позачергової сесії Грицівської селищної ради VІІ скликання від 10.07.2020р гр Вінічук Людмили Анатоліївни.
 100. Про внесення змін в рішення  №79 тридцять п’ятої позачергової сесії Грицівської селищної ради VІІ скликання від 25.09.2020р гр. Шептухи Олени Вадимівни.
 101. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою гр Поліщук Валентини Марківни.
 102. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 103. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 104. Про надання згоди на укладання договору оренди землі з Возним М.В.
 105. Про продовження договору оренди земельної ділянки: кадастровий номер 6825580800:01:001:0017
 106. Про продовження договору оренди земельної ділянки: кадастровий номер 6825555300:00:016:0070
 107. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земель колишньої колективної власності СС «Мрія»
 108. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території природно-заповідного (геологічна пам’ятка природи місцевого значення «Хоморські граніти).
 109. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (проектних польових доріг) в натурі (на місцевості)
 110. Про припинення права користування земельними ділянками: Переймі Поліні Віталіївні площа 0,40га за межами населеного пункту с. В.Шкарівка; Гуменюку Івану Миколайовичу площа 0,20га за межами населеного пункту с.Курганівка;Ткачук Галині Зігмундівні площею 0,30га за межами населеного пункту с. В.Шкарівка; Собчуку Володимиру Степановичу площею 0,40га за межами населеного пункту с. Устянівка.
 111. Про розгляд заяв громадян щодо виготовлення документації із землеустрою.
 112. Про розгляд заяв громадян щодо виготовлення документації із землеустрою.