Рішення десятої сесії VIII скликання Грицівської селищної ради 24 вересня 2021 року

 1. Про  внесення змін до  бюджету Грицівської селищної територіальної громади на 2021 рік (22533000000) код бюджету (додаток).
 2. Про  відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств та їх об’єднань, що вилучаються до бюджету Грицівської селищної територіальної громади в 2022 році.
 3. Про присвоєння рангу старості сіл Лотівка, Саверці.
 4. Про присвоєння рангу старості сіл Орлинці, Устянівка, Рожична.
 5. Про затвердження складу конкурсної комісії на посаду директора ІРЦ та форми контракту.
 6. Про внесення змін до рішення сесії Грицівської селищної ради №14 від 22 грудня 2018 року «Про затвердження Положення про надання соціальної допомоги вдома».
 7. Про внесення змін до рішення другої чергової сесії  Грицівської селищної ради  VIIІ скликання   від 12 лютого 2021 року «Про затвердження Програми«Проведення культурно-масових заходів на території  Грицівської селищної  ради на 2021 рік»» (додаток)
 8. Про передачу майна селищної ради
 9. Про передачу приміщення для сільського клубу.
 10. Про передачу майна
 11. Про припинення права користування земельними ділянками.
 12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою   щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Колібабчук Тетяні Вікторівні та Вацет Олені Вікторівні.
 13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) заяву гр. Тарасюк Віктору Васильовичу.
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Поліщук Олександру Володимировичу.
 15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Калежнюк Олегу Володимировичу.
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гудзюк Надії Миколаївні.
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Павлюк Олегу Петровичу.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мисик Сергію Петровичу.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ковальчук Лідії Василівні.
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Заверусі Оксані Леонідівні.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Музиченко Діані Вікторівні.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гуменюку Олегу Володимировичу.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Демчик Ользі Олександрівні.
 24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мацюку Юрію Петровичу.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гуменюку Миколі Миколайовичу.
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кондратовець Вікторіі Вікторівні.
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сваволюк Антоніні Бенедиктівні.
 28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мисик Світлані Олександрівні.
 29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ващуку Василю Васильовичу.
 30. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кравчук Лідії Євгенівні.
 31. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Андрійчуку Володимиру Анатолійовичу.
 32. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Тітарчук Надії Миколаївні.
 33. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Бабинській Світлані Олексіївні.
 34. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Щербій Ігору Романовичу.
 35. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Охрімчуку Леоніду Анатолійовичу.
 36. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Лапенко Миколі Миколайовичу.
 37. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Малаціон Наталії Миколаївні.
 38. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Ярошенко Олександру Олексійовичу.
 39. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Яценко Тетяні Євгенівні.
 40. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Богатирьову Віктору Федоровичу.
 41. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Поліщуку Михайлу Миколайовичу.
 42. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Пахар Людмилі Ростиславівні.
 43. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Антонюку Федору Івановичу.
 44. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Галузі Світлані Вікторівні.
 45. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Ковтонюк Людмилі Іванівні.
 46. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Байді Сергію Валентинович.
 47. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою гр. Борисюк Богдані Олександрівни.
 48. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою гр. Чуєнко Світлані Юріївні.
 49. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою гр. Педюку Олександру Дмитровичу.
 50. Про внесення змін в рішення  №26 сьомої  сесії Грицівської селищної ради VІІІ скликання від 21.07.2021 р. гр. Андрійчука  Віталія Давидовича
 51. Про внесення змін в рішення  №209 сьомої сесії Грицівської селищної ради VІІІ скликання від 21.07.2021 р гр Федорчук Ганни Миколаївни.
 52. Про внесення змін в рішення  №116 п’ятої позачергової  сесії Грицівської селищної ради VІІІ скликання від 21.04.2021 р гр Голубєвої Галини Станіславівни.
 53. Про внесення змін в рішення  № 115 п’ятої позачергової cесії  Грицівської селищної ради VІІІ скликання від 27.04.2021р гр.Голубєва Володимира Олександровича.
 54. Про внесення змін в рішення  №103 сьомої сесії Грицівської селищної радиVІІІ скликання від 21.07.2021 р гр. Патюк Тетяні Андріївні
 55. Про внесення змін в рішення  №79 восьмої сесії Грицівської селищної ради VІІІ скликання від 20.08.2021 р гр. Дохторука Миколи Павловича.
 56. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
 57. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунального підприємства «Аква» Дембіцького В.М.
 58. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки не сільськогосподарського призначення гр.Кулішу Михайлу Анатолійовичу.
 59. Про внесення змін до договору оренди землі, укладеного з орендарем ТОВ « Лотівка Еліт» та припинення права оренди земельної ділянки.
 60. Про передачу в оренду земельної ділянки кадастровий номер 6825555300:03:007:0004.
 61. Про розгляд заяви гр. Доманського О.О. щодо поділу земельних ділянок.
 62. Про розгляд заяв громадян щодо виготовлення документації із землеустрою.
 63. Про затвердження актів узгоджувальної комісії з розгляду земельних спорів гр Ковальчука Петра Миколайовича.
 64. Про розгляд заяв громадян щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення та передачу їх у власність.
 65. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.