Рішення Другої сесії VIII скликання Грицівської селищної ради 12 лютого 2021 року

 1. Звіт про виконання  бюджету Грицівської селищної об’єднаної територіальної громади за 2020 рік (Додаток 1; Додаток 2; Пояснююча записка).
 2. Про  внесення змін до  бюджету Грицівської селищної територіальної громади на 2021 рік (Додаток 1; Додаток 2; Додаток 3; Додаток 4; Додаток 5; Додаток 6; Додаток 7).
 3. Про затвердження розрахунку розміру заробітної плати, який враховується при визначені вартості будівництва об’єктів (нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту) за бюджетні кошти на території Грицівської селищної ради на 2021 рік
 4. Про затвердження калькуляції вартості 1 машино – години роботи трактора МТЗ – 82.1 на 2021 рік.
 5. Про прийняття  та передачу майна
 6. Про закріплення майна на праві оперативного управління за Фінансовим відділом Грицівської селищної ради.
 7. Про передачу майна
 8. Про затвердження Програми організації перевезень пільгових категорій громадян Грицівської селищної ради на 2021 рік
 9. Про затвердження Комплексної програми спільних дій Шепетівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Грицівської територіальної громади щодо профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на 2021-2025 роки
 10. Про внесення змін до рішення селищної ради №2 від 24.12.2020р. «Про затвердження структури та чисельності апарату Грицівської селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради».
 11. Про внесення змін до складу тендерного комітету Грицівської селищної ради
 12. Про затвердження програми інформатизації Грицівської селищної ради на 2021 – 2025 роки
 13. Про затвердження Програми підвищення кваліфікації кадрів органів місцевого самоврядування Грицівської селищної ради на 2021 – 2025 роки.
 14. Про затвердження фінансового плану на 2021 рік КНП «Грицівська районна лікарня» Додаток 1; Додаток 2; Додаток 3.
 15. Про затвердження Програми з інфекційного контролю та дотримання заходів із запобігання інфекціям, пов’язаним з наданням медичної допомоги по КНП «Грицівська районна лікарня» Грицівської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області на 2021 – 2025 роки
 16. Про затвердження протоколу засідання аукціонної комісії з продажу об’єкта малої приватизації – нежитлового приміщення в селі Мала Шкарівка, вулиця Хмельницького Б., будинок 3, приміщення 3
 17. Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації – нежитлового приміщення в селі Мала Шкарівка, вулиця Хмельницького Б., будинок 3, приміщення 3
 18. Про наділення повноваженнями на здійснення приватизації нежитлового приміщення розташованого в селі Мала Шкарівка, вулиця Хмельницького Б., будинок 3, приміщення 3.
 19. Про внесення змін до укладених договорів з орендарем КП “КНП ШЦПМСД” Шепетівської районної ради.
 20. Про затвердження складу комісії з питань захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Грицівської селищної ради.
 21. Про затвердження складу консультаційної групи для забезпечення роботи консультаційного пункту з питань цивільного захисту Грицівської селищної ради.
 22. Про надання пільги зі сплати земельного податку у 2021 році.
 23. Про затвердження Програми «Проведення культурно-масових заходів на території Грицівської селищної  ради на 2021 рік».
 24.  Про погодження внесення змін до договору оренди укладеного КНП «Грицівська райлікарня».
 25. Про встановлення тарифів на платні послуги, які надаються (можуть надаватися) в КНП «Грицівська районна лікарня»Грицівської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.
 26. Про надання погодження на преміювання директора КНП «Грицівська райлікарня».
 27. Про затвердження Програми комплексної фінансової підтримки КП «КНП Шепетівський Центр ПМСД» на 2021 рік.
 28. Про затвердження Програми розвитку надання соціальних послуг на території Грицівської селищної ради протягом 2021 – 2025 років.
 29. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
 30. Про намір передати частину нежитлового приміщення по вул. Козацька, 10, с. Онишківці в оренду на аукціоні та включення до Переліку першого типу. (Додаток 1)
 31. Про потребу у фахівцях з фаховою передвищою освітою мистецьких спеціальностей.
 32. Про звернення депутатів Грицівської селищної ради до Шепетівської районної ради стосовно передачі майнового комплексу та юридичної особи КП “КНП ШЦПМСД” Шепетівської районної ради.
 33. Про укладання угоди між Грицівською селищною та Ленковецькою сільською радами.
 34. Про укладання угоди між Грицівською  селищною та Судилківською сільською радами.
 35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Демчику Павлу Петровичу. 
 36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Демчик Валентині Степанівні.
 37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Куліш Людмилі Олексіївні.
 38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ільченко Марії Юхимівні.
 39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дмитришину Івану Костянтиновичу.
 40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ільченку Івану Юхимовичу.
 41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дубині Юрію Дмитровичу.
 42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Куліш Олександру Трохимовичу та Мазур Антоніні Трохимівні.
 43. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Малишко Ганні Романівні.
 44. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Козаку Василю Володимировичу.
 45. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Редколісу Віталію Веніаміновичу.
 46. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ткачуку Івану Павловичу.
 47. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шевчук Марії Іванівни.
 48. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шевченко Олександру Петровичу.
 49. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Куліш Людмилі Олексіївні.
 50. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Жвалюку Віктору Петровичу.
 51. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Полторадіну Миколі Євгеновичу.
 52. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Стецюку Володимиру Іполітовичу.
 53. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Собчук Надії Іванівні.
 54. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Галушко Павліні Андріївні.
 55. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кучерук Юрію Ананійовичу.
 56. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гуменюк Івану Миколайовичу.
 57. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Поліщук Марині Андріївні.
 58. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Власюку Володимиру Васильовичу.
 59. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гуменюк Ірині Іванівні.
 60. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дмитришину Михайлу Миколайовичу.
 61. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Собчук Вірі Дмитрівні.
 62. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кравцовій Галині Кирилівні.
 63. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Поцко Петру Михайловичу.
 64. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Венській Надії Василівні.
 65. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мельник Наталії Миколаївні.
 66. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Семенюк Валентині Сергіївні.
 67. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Комісарук Марії Володимирівни.
 68. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хмелівській Сніжані Вікторівні.
 69. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дехтяруку Миколі Вікторовичу.
 70. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Михальчишину Віктору Миколайовичу
 71. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сороколіт Галині Михайлівні.
 72. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гарбару Олександру Володимировичу.
 73. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гарбар Ірині Юріївні.
 74. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Возному Олегу Миколайовичу.
 75. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Велічуку Дмитру Володимировичу.
 76. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Конончук Ларисі Анатоліївні.
 77. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пащенко Сергію Володимировичу.
 78. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Ткачук Оксані Іванівні.
 79. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Гурському Олександру Васильовичу.
 80. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Кузмінчук Валентині Василівні.
 81. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Заверусі Андрію Анатолійовичу.
 82. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Шевченко Алли Павлівни.
 83. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Демчук Світлані Іванівні.
 84. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Мисику Володимиру Іллічу.
 85. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Дубині Володимиру Сергійовичуа.
 86. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Юрчаку Володимиру Івановичу.
 87. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Поліщук Надії Володимирівні.
 88.  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Кузмінчук Ользі Андронівні.
 89. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Васічу Сергію Вікторовичу.
 90. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Малишко Ірини Володимирівни.
 91. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Паламарчука Сергія Миколайовича, гр. Паламарчука Юрія Миколайовича.
 92. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ляшенка Анатолія Івановича.
 93. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сергійчук Наталії Францівни.
 94. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Конишевої Лідії Іванівни.
 95. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бурової Лідії Володимирівни.
 96. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Фурман Ганни Федорівни.
 97. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Прохорчука Володимира Ігоровича.
 98. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гарбара Віктора Дмитровича.
 99. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сосун Інни Анатоліївни.
 100. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Клименка Петра Олеговича.
 101. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Романюк Богдани Олександрівни.
 102. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ільченко Наталії Вікторівни.
 103. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сидорчук Тетяни Миколаївни.
 104. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Глуховської Людмили Матвіївни.
 105. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мачульської Наталії Данилівни.
 106. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Косіюк Олени Валеріївни.
 107. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Косік Оксани Володимирівни.
 108. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Літнаровича Віктора Петровича.
 109. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Літнарович Раїси Степанівни.
 110. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Рожанської Ольги Петрівни.
 111. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Демчук Тетяни Василівни.
 112. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Качуровської Марії Миколаївни.
 113. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Ящука Олександра Олексійовича.
 114. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Цибульського Ярослава Вікторовича.
 115. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Перунського Руслана Вікторовича.
 116. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Перунської Людмили Вікторівни.
 117. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Хмелівського Руслана Станіславовича.
 118. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Кармана Івана Сергійовича.
 119. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Єлізарова Ігора Вячеславовича.
 120. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Єлізарової Іванни Олександрівни.
 121. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Максимчука Михайла Юрійовича.
 122. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Максимчук Вікторії Сергіївни.
 123. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Філюк Марії Іванівни.
 124. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Філюка Олександра Сергійовича.
 125. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Філюк Надії Тимофіївни.
 126. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Філюка Сергія Анатолійовича.
 127. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Дзержинського Анатолія Вячеславовича.
 128. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Шевченка Володимира Миколайовича
 129. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Музиченко Людмили Олексіївни.
 130. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Музиченко Валерія Васильовича.
 131. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Сущенко Віталія Семеновича.
 132. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Семенець Світлани Володимирівни.
 133. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Колодзінської Наталії Василівни.
 134. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Тимощук Марії Іванівни.
 135. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Демчук Світлани Іванівни.
 136. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки с.Крачанівка, вулиця В.Гоцулюка,17.
 137. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки с. Микулин вулиця М.Балюка,37.
 138. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки с. Лотівка вулиця Молодіжна,1а.
 139. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки с. Орлинці вулиця Шкільна,37-а.
 140. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки с. Мала Шкарівка вулиця 40-річчя Перемоги,32-а.
 141. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки смт Гриців вулиця Миру, 2.
 142. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки с. Велика Шкарівка, вулиця Шкільна,12.
 143. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою гр. Булику Олександру Григоровичу.
 144. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою гр. Андріюку Віктору Васильовичу.
 145. Про затвердження проекту відведення та передачі земельної ділянки в оренду гр. Слюсарчук Вірі Володимирівні.
 146. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки гр. Гродзінського В.Л.
 147. Про поділ земельної ділянки кадастровий номер 6825580800:04:001:0502
 148. Про поділ земельної ділянки  кадастровий номер 6823684000:03:002:0103.
 149. Про резервування земельної ділянки.
 150. Про припинення права користування земельними ділянками Хімінчуку Володимиру Андрійовичу, Процюку Олександру Анатолійовичу, Дмитришину Миколі Онисимовичу, Людмилі Володимрівні, Щерб’юку Петру Зіновійовичу, Заверусі Євдокії Максимівні.
 151. Про надання дозволу на виготовлення детального плану земельної ділянки по вулиці Терешкової, 2 в смт. Гриців.
 152. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) с. Мала Шкарівка, вул  Б.Хмельницького,3.
 153. Пророзгляд заяви гр. Волковського В.В. щодо виготовлення документації із землеустрою
 154. Пророзгляд заяви гр. Сороколіта А.В. щодо виготовлення документації із землеустрою.
 155. Пророзгляд заяви гр. Глібович О.В. щодо виготовлення документації із землеустрою.
 156. Пророзгляд заяв громадян щодо виготовлення документації із землеустрою