Рішення Двадцять першої позачергової сесії Грицівської селищної ради 30 жовтня 2019 року

1  Звіт про виконання  бюджету об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2019 року.
Додаток 1
Додаток 2
Пояснююча  
2 Про  внесення змін до бюджету Грицівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік
Додаток 1
Додаток 2
Додаток 3
Додаток 4
Додаток 5  
3 Про внесення змін до угод між Грицівсько селищною та Шепетівською районною радами
4 Про внесення змін в рішення Грицівської селищної ради          «Про затвердження Комплексної програми мобілізації зусиль Грицівської селищної ради (ОТГ) та Головного управління державної фіскальної служби у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2019-2022 роки» №5 від 10 червня 2019 року
5 Про затвердження Програми приватизації комунального майна на території Грицівської  селищної ради на 2019-2021 роки
6 Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Грицівської селищної ради, що  підлягають приватизації у 2019 році
7 Про надання дозволу на приватизацію об’єктів  комунальної власності Грицівської  селищної ради
8 Про утворення Органу приватизації об’єктів та майна комунальної власності Грицівської селищної ради та затвердження Положення про орган приватизації об’єктів та майна комунальної власності Грицівської селищної ради
9 Про  створення аукціонної комісії та затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Грицівської селищної ради
10 Про затвердження звіту незалежної оцінки вартості нежитлової будівлі (бані) в с. Лотівка комунальної  власності Грицівської селищної ради
11 Про затвердження звіту незалежної оцінки вартості нежитлових приміщень комунальної власності Грицівської селищної ради розташованих в с. Микулин, Полонського р-ну
12 Про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності Грицівської селищної ради розташованих в с. Микулин, Полонського р-ну
13 Про внесення змін до рішення Грицівської селищної ради від 27 березня 2018 року №4 «Про робочу групу з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення»
14 Про прийняття на баланс гідротехнічних споруд (нерухомого майна), які розташовані на території Грицівської селищної ради 
15 Про внесення змін до відомостей про юридичну особу та затвердження статуту Опорного закладу «Грицівський ліцей» Грицівської  селищної ради  Шепетівського району Хмельницької областів новій редакції
16 Про затвердження структури та штатної чисельності комунальної установи «Шепетівський районний інклюзивно -ресурсний центр» Грицівської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області
17 Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для Грицівського КП «Аква»
18   Про затвердження плану діяльності Грицівської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік   
19 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шедій С.О
20 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Літнаровичу А.Ф.
21 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бовсунівському В.С.
22 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Білому М.А.
23 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Носалю А.С.
24 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Трусь Г.С.
25 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дубині І.Я.
26 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Закалаті Б.О.
27 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сосун І.А.
28 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Савіцькому С.П.
29 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пеньковій О.П.
30 Про надання дозволу на виготовлення ехнічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Корнету О.Л.
31 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Слюсар Л.Д.
32 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Семенюк Є.О.
33 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Ковризі М.С.
34 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковризі Н.Т.
35 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Глібовичу О.К.
36 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гуменюк І.І.
37 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Оніщук Т.А.
38 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравчуку В.М.
39 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Малишку С.І.
40 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мельник В.В.
41 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр.Карнаух Л.О.
42 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Прохорчуку Р.М.
43 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Балюк М.М.
44 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Кулеші О.А.
45 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Гречанюк Г.М.
46 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Голубєвій І.В.
47 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення. гр.Шевчуку П.П.
48 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Соловйовій Г.В.
49 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Градомського О.А.
50 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Малишко Т.В.
51 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Демчук В.Г.
52 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Галушко М.П.
53 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бабійчука С.П.
54 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Черноус Г.М.
55 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Поліщука М.А.
56 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковриги С.П.
57 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пшеничної О.А.
58 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Левика П.В.
59 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козака А.Л.
60 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козака Л.В.
61 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козак Т.С.
62 Про затвердження технічної документації із емлеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Конишева Д.С.
63 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Яковенка І.П.
64 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Проник М.А.
65 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Новіцького П.І.
66 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шемелюк Г.І.
67 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Новіцького Т.П.
68 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Духовича Г.К.
69 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Палія А.В.
70 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Юрчук Н.Д.
71 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гордійчука П.В.
72 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козира Ю.П.
73 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Панчук О.П.
74 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковриги П.В.
75 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Перепйолкіна В.В.
76 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гуменного О.В.
77 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковриги С.П.
78 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Панчука А.Ф.
79 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки гр. Ковальчук Т.Є.
80 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Семенюк Н.Г.
81 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Кушнірук К.В.
82 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Плющ Н.І.
83 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Щерб᾽юка Д.П.
84 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Шевченко Т.І.
85 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Прокопчук Н.В.
86 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Конишевої А.І.
87 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Вінічук Г.О.
88 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Жвалюка С.В.
89 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Бабича М.Н.
90 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мисик Г.І.
91 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравчук Л.Є.
92 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ващука С.М.
93 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Капелюх В.Г.
94 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Плахтій Л.В.
95 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Маслянчук Н.М.
96 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бабича Д.П.
97 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Матвійчук Г.М.
98 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Поліщук О.В.
99 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гаврилюк А.І.
100 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гаврилюк Л.Й.
101 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Божкевич В.В.
102 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козачук В.М.
103 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гуменюка М.М.
104 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вінічук В.Є.
105 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Яценко Г.Л.
106 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ейсмонт С.М.
107 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козачук С.П.
108 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Заверухи Р.С.
109 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Королішиної К.А.
110 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Поцко С.І.
111 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зінькевича В.В.
112 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сидорчука І.Ф.
113 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гладчук Л.Ф.
114 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сампір Л.З.
115 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гаврилюка В.М.
116 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гуменної Г.А.
117 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пастушок М.В.
118 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Прокопчука С.Т.
119 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Заверухи В.К.
120 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Заверухи Л.І.
121 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Прозорової Г.Д.
122 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Конишевої Л.М.
123 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хомича Д.С.
124 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Щербюка І.С.
125 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Постольчук Г.В.
126 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Постольчука В.Є.
127 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Безноско Г.І.
128 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Безноско В.В.
129 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жвалюк М.М.
130 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Конишевої Н.М.
131 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Конишева О.О.
132 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Демчука М.О.
133 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козак Н.Є.
134 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравчука О.А.
135 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Андрійчука П.І.
136 Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Василишина М.Р.
137 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Сулімі С.В.
138 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панчуку А.Ф.
139 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку
140 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
141 Про зміну умов договорів оренди землі, укладеними з ПП « Радекс РК»
142 Про заміну сторони орендодавця в договорі оренди землі  укладеного з ФГ Агроінвестпроект-2005»
143 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хмельницькій Л.І.
144 Про відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучаються до селищного бюджету у 2020 році
145 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковризі П.В.
146 Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва житлового будинку з кав’ярнею по вул. Суворова у смт Гриців Шепетівського району Хмельницької області орієнтовно площею 0,15га