Рішення дванадцятої позачергової сесії Грицівської селищної ради 19 листопада 2018 року

1 Про укладання угоди між Грицівською селищною та Шепетівською районною радами
2 Про  внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік
3 Про укладання угоди між Грицівською селищною та Шепетівською районною радами
4 Про затвердження передавального акта Орлинецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Грицівської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області
5 Про створення в результаті перетворення Орлинецького закладу дошкільної освіти Грицівської селищної ради  Шепетівського району Хмельницької області
6 Про затвердження базової мережі закладів культури по Грицівській селищній раді
7 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)     гр. Мельник О.Ф.
8 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)     гр. Сампір В.А.
9 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Кирилковій Л.А.    
10 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)    гр. Мирончуку І.В.  
11 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Ревіну А.В.    
12 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Михальчишиній А.П.    
13 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)   гр. Ковризі С.П.   
14 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковризі О.Ф.     
15 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковризі П.В.
16 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Літнарович Н.М.
17 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Харуся М.В.
18 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Семенюка В.І.
19 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Богданович С.В.
20 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Павліченко К.М.
21 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кошетара Б.В.
22 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мартинюк Н.В.
23 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Градомського В.В.
24 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Градомської О.П.
25 Про припинення права користування земельною ділянкою
26 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення
27 Про створення тимчасової комісії з обстеження теплового режиму в Грицівській районній лікарні