Рішення П’ятої позачергової сесії VIII скликання Грицівської селищної ради 27 квітня 2021 року

 1. Звіт про виконання бюджету селищної територіальної громади за І квартал 2021 року. (Пояснююча записка); Додаток_1; Додаток_2. Пояснююча записка
 2. Про  внесення змін до  бюджету Грицівської селищної територіальної громади на 2021 рік. (Додаток_1; Додаток_2; Додаток_3; Додаток_4; Додаток_5; Додаток_6; Додаток_7)
 3. Про укладання угоди між Грицівською селищною та Ленковецькою сільською радами.
 4. Про початок процедури розгляду проекту регуляторного акта – «Про встановлення місцевих податків та зборів».
 5. Про початок процедури розгляду проекту регуляторного акта – «Про встановлення ставки земельного податку».
 6. Про затвердження положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти.
 7. Про закриття бібліотечних пунктів в селах Корпилівка та Рожична.
 8. Про Програму висвітлення діяльності Грицівської селищної ради на 2021 – 2023 роки.
 9. Про намір передати частину нежитлового приміщення в оренду та включення до Переліку першого типу. (Додаток_1)
 10. Про затвердження умов оренди частини нежитлового приміщення в смт Гриців.
 11. Про   укладання  угод   між Хмельницькою обласною радою та Грицівською селищною радою.
 12. Про скасування рішень сесії гр. Венській Надії Василівні.
 13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Фарфурі Наталії Вікторівні.
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковтонюк Людмилі Іванівні.
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дикунець Лідії Василівні.
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вавілову Володимиру Васильовичу.
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вавіловій Надії Василівні.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гавришко Галині Володимирівні.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ейсмонту Дмитру Григоровичу.
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ейсмонт Лесі Василівні.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ейсмонту Миколі Івановичу.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ковальчуку Володимиру Івановичу.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Любаківському Ігору Вікторовичу.
 24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кирилюк Марії Іванівні.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Медун Богдані Миколаївні.
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Михальчишиній Оксані Миколаївні.
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Поліщук Альоні Миколаївні.
 28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Полєвому Миколі Олександровичу.
 29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Семенюку Володимиру Паловичу.
 30. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Філіпчук Євдокії Володимирівні.
 31. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Харусь Анатолію Карповичу.
 32. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Цибульській Розі Василівні.
 33. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шулик Світлані Леонідівні.
 34. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Юздебської Ніні Іванівні.
 35. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Семенюк Наталлі Василівні.
 36. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Голець Надії Захарівні.
 37. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тимощук Ользі Іванівні.
 38. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мельник Світлані Миронівні.
 39. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Прохорчук Надії Миколаївні.
 40. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Аберту Івану Костянтиновичу.
 41. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бузікову Олегу Георгійовичу.
 42. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лапенко Олександру Яковичу.
 43. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Заверусі Олександру Максимовичу.
 44. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Постольчуку Сергію Григоровичу.
 45. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кирилюку Василю Леонідовичу. 
 46. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Прокопчуку Володимиру Володимировичу.
 47. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Грабарчук Валентині Михайлівні.
 48. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Москалюку Олександру Володимировичу.
 49. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шемелюку Івану Євгеновичу.
 50. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Макарчук Валентині Іванівні
 51. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Назарук Аллі Іванівні.
 52. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Паламарчуку Олександру Петровичу.
 53. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Полєвій Олені Іванівні.
 54. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Юркул Валентині Леонідівні.
 55. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Кушнірук Сніжані Петрівні.
 56. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Слободенюку Максиму Івановичу.
 57. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Медуну Олександру Миколайовичу.
 58. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Мусіюк Тетяни Мусіївни.
 59. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дубини Василя Васильовича.
 60. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дубині Віті Петрівні.
 61. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дубини Петра Олексійовича.
 62. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дубини Юрія Дмитровича.
 63. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ярчук Світлани Петрівни.
 64. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ільченка Івана Юхимовича.
 65. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ільченко Марії Юхимівни.
 66. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Касьяна Петра Миколайовича.
 67. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Семенюк Наталі Василівни.
 68. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шидія Олександра Михайловича.
 69. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дмитришина Івана Костянтиновича.
 70. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Малишко Ганни Романіви.
 71. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гуменюка Миколи Миколайовича.
 72. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козачук Світлани Петрівни.
 73. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Куліш Людмили Олексіївни.
 74. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Плахтій Людмили Василівни.
 75. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Королішиної Катерини Антонівни.
 76. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ейсмонт Світлани Михайлівни.
 77. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гаврилюк Любові Йосипівни.
 78. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вінічук Віри Єрофеївни.
 79. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козачука Віктора Михайловича.
 80. Про затвердження документації із землеустрою гр. Музиченка Валерія Васильовича.
 81. Про затвердження документації із землеустрою гр. Хмелівського Станіслава Олександровича.
 82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Філюка Олександра Сергійовича.
 83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Філюк  Марії Іванівни.
 84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Войціхової Надії Вікторівни.
 85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сампіра Віктора Дмитровича.
 86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Вінічука Сергія Вікторовича.
 87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Власюк Тетяни Володимирівни.
 88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Гордійчука Віктора Петровича.
 89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Дембіцького Віктора Антоновича.
 90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Дудара Валентина Івановича.
 91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Заверухи Володимира Володимировича.
 92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Закревської Валентини Антонівни.
 93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Коваля Дмитра Вікторовича.
 94. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Ковальчука Миколи Леонідовича.
 95. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Клименко Анни Василівни.
 96. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Клименка Миколи Вікторовича.
 97. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Мисика Володимира Ілліча.
 98. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Назарука Дмитра Олеговича.
 99. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Романів Марії Михайлівни.
 100. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Романів Сергія Михайловича.
 101. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Ткачука Дмитра Леонідовича.
 102. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Ткачука Олександра Івановича.
 103. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Цовбун Віти Михайлівни.
 104. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Цовбуна Олександра Петровича.
 105. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Харковець Валентини Олександрівни.
 106. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Тимощука Віктора Леонідовича.
 107. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Поліщука Володимира Олександровича.
 108. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Ткачука Віктора Івановича.
 109. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Верхогляда Олександра Ігоровича.
 110. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Сидорчука Миколи Володимировича.
 111. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Наумець Тетяни Ігорівни.
 112. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Гаврилюк Алли Іванівни.
 113. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Гаврилюк Діани Олегівни.
 114. Про затвердження проекту відведення та передачі земельної ділянки в оренду гр. Булика Олександра Григоровича.
 115. Про внесення змін в рішення  №114 тридцять п’ятої позачергової сесії Грицівської селищної ради VІІ скликання від 25.09.2020р гр Голубєва Володимира Олександровича.
 116. Про внесення змін в рішення  №117 тридцять п’ятої позачергової сесії Грицівської селищної ради VІІ скликання від 25.09.2020р гр Голубєвої Галини Станіславівни.
 117. Про внесення змін в рішення  №115 тридцять п’ятої позачергової сесії Грицівської селищної ради VІІ скликання від 25.09.2020р гр. Зубченко Ніни Володимирівни.
 118. Про внесення змін в рішення  №118 тридцять п’ятої позачергової сесії Грицівської селищної ради VІІ скликання від 25.09.2020р гр. Федорчук Тетяни Володимирівни.
 119. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земель колишньої колективної власності СВК ім. «Котовського».
 120. Про погодження місця розташування земельної ділянки за межами населеного пункту.
 121. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території природно-заповідного (геологічна пам’ятка природи місцевого значення «Вапняк-Ракушняк»).
 122. Про припинення права користування земельними ділянками: Тимощук Євгенії Карлівні площа 0,30га в  с. Москвитянівка; Вавілову Володимиру Васильовичу площа 0,28га в с. Москвитянівка по вулиці Мічуріна, 9; Вавілову Василю Вікторовичу площа 0,62га в с. Москвитянівка; Лапенко Якову Васильовичу площа 0,15га в с. Лотівка; Ейсмонт Марії Явдокимівни площа 0,41га в с. Онищківці; Жвалюку Віктору Петровичу площа 0,15га в смт Гриців вул. Молодіжна.
 123. Про розгляд заяв громадян щодо виготовлення документації із землеустрою.
 124. Про розгляд заяв громадян щодо виготовлення документації із землеустрою.