Рішення Першої сесії VIII скликання Грицівської селищної ради 24 грудня 2020 року (Частина 3)

 1. Про  внесення змін до бюджету Грицівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. (Додаток_1, Додаток_2, Додаток_3, Додаток_4, Додаток_5, Додаток_6)
 2. Про затвердження структури та чисельності апарату Грицівської селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради.
 3. Про створення виконавчого органу Грицівської селищної ради – Фінансовий відділ Грицівської селищної ради, затвердження Положення про фінансовий відділ Грицівської селищної ради.
 4. Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Грицівської селищної ради на 2021-2023 роки.
 5. Про Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2020-2023 роки.
 6. Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунальних некомерційних закладів охорони здоров’я на 2021 рік.
 7. Про затвердження   Програми зайнятості населення Грицівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік. 
 8. Про затвердження «Програми фінансової підтримки Грицівського КП «Аква» на 2021-2025 роки».
 9. Про затвердження Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Грицівської селищної ради на 2021-2025  роки. (Програма)
 10. Про затвердження Програми ремонту дорожньої інфраструктури Грицівської селищної ради на 2021-25 роки.
 11. Про бюджет Грицівської селищної територіальної громади на 2021 рік. (Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3, Додаток 4, Додаток 5, Додаток 6, Додаток 7. Пояснююча записка).
 12. Про укладання  угоди між Грицівською селищною та Хмельницькою обласною радами.
 13. Про укладання угоди між Грицівською селищною та Шепетівською районною радами.
 14. Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності Грицівської селищної ради, що підлягають приватизації у 2021 році.
 15. Про приватизацію нежитлової будівлі по вулиці Б.Хмельницького, будинок 3, села Мала Шкарівка.
 16. Про створення аукціонної комісії для продажу нежитлової будівлі по вулиці Б.Хмельницького, будинок 3, села Мала Шкарівка.
 17. Про затвердження звіту незалежної оцінки вартості нежитлової будівлі по вулиці Б.Хмельницького, будинок 3, села Мала Шкарівка.
 18. Про організацію діяльності у сфері культури,  освіти та послуг.
 19. Про внесення змін до рішення Грицівської  селищної ради «Про утворення постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна на території Грицівської селищної ради» від 14.01.2020р. №2.
 20. Про організацію харчування учнів та вихованців в закладах освіти Грицівської селищної ради (об’єднаної територіальної громади) у 2021 році.
 21. Про  внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Грицівська райлікарня» на 2020 рік.
 22. Про затвердження Програми «Безпечна громада» на 2021 – 2025 роки.
 23. Про припинення Грицівської селищної виборчої комісії Шепетівського району Хмельницької області.
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Аберту Івану Костянтиновичу.
 25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вознюк Марині Павлівні.
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гаврилюк Аллі Іванівні.
 27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гарбар Оксані Володимирівні.
 28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Голець Надії Захарівні.
 29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Демчуку Анатолію Дмитровичу.
 30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Демчук Олександру Івановичу.
 31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Капелюх Валентині Григорівні.
 32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Конончук Ларисі Анатоліївні.
 33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Королю Анатолію Степановичу.
 34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравець Олені Семенівні.
 35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Маслянчук Наталії Миколаївні.
 36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Михальчишину Миколі Андрійовичу.
 37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Осташевській Ядвіги Іванівни.
 38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Прищепі Людмилі Іванівні. 
 39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Прохорчуку Володимиру Ігоровичу.
 40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Семенюку Володимиру Павловичу.
 41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Семенюк Євгенії Олександрівні.
 42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Семенюк Наталії Василівні. 
 43. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Семенюку Павлу Павловичу. 
 44. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тимощук Ользі Іванівні.
 45. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шевченко Надії Андріївні. 
 46. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Береговій Наталії Юріївні.
 47. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Божок Зінаїді Аркадіївні.
 48. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вінічук Олегу Павловичу.
 49. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Войціховій Надії Вікторівні.
 50. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Волошанівській Ніні Семенівні.
 51. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гордійчук Олександру Петровичу.
 52. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кирилюку Василю Леонідовичу.
 53. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кравець Наталії Вікторівні.
 54.  Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Сукачу Сергію Федоровичу.
 55. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Філюк Марії Іванівні.
 56. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки заяву гр. Філюку Олександру Сергійовичу.
 57. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Божкевич Галині Миколаївні.
 58. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Божкевич Вірі Василівні.
 59. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Вінічук Віктору Миколайовичу.
 60. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Гордійчук Галині Василівні.
 61. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Жарчинському Юрію Романовичу.
 62. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Жуковій Валентині Василівні.
 63. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Кучерук Лідії Василівні.
 64. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Михайлюк Ганні Павлівні.
 65. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Назаришиному Володимиру Анатолійовичу.
 66. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Палію Дмитру Володимировичу.
 67. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Сампіру Віктору Дмитровичу.
 68. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Трачук Ларисі Володимирівні.
 69. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ганабі Михайлу Дмитровичу.
 70. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Ващуку Івану Васильовичу.
 71. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Гончару Юрію Леонідовичу.
 72. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Горанській Наталії Іванівні.
 73. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Гуменному Дмитру Володимировичу.
 74. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Ейсмонту Анатолію Володимировичу.
 75. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Захарець Сергію Івановичу.
 76. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Колч Сергію Олександровичу.
 77. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Кравець Олені Семенівні.
 78. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Кравчук Тамарі Тадеушівні.
 79. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Кулік Олені Олександрівні.
 80. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Літвінчуку Олегу Володимировичу.
 81. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Макарчук Валентині Іванівні.
 82. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Оніщук Василю Вікторовичу.
 83. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) керівника Полонської районної державної лікарні ветеринарної медицини Грицая Івана Володимировича.
 84. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Паламарчуку Івану Володимировичу.
 85. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Прокопчуку Василю Юрійовичу.
 86. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Промінській Антоніні Василівні.
 87. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Пшеничній Валентині Володимирівні.
 88. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Романчук Микиті Івановичу.
 89. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Сидорчук Тетяні Василівні.
 90. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Собчуку Віктору Володимировичу.
 91. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Федорчук Ганні Миколаївні.
 92. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Цибульській Світлані Олегівні.
 93. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Шевченко Надії Андріївні.
 94. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Шевчук Нелі Василівні.
 95. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Шереметі Анатолію Анатолійовичу.
 96. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Юркул Валентині Леонідівні.
 97. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Яценку Юрію Миколайовичу.
 98. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Ящуку Сергію Олексійовичу.
 99. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Борищук Людмилі Володимирівні.
 100. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондар Марії Степанівні.
 101. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковтун Лесі Володимирівні.
 102. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Наконечному Андрію Петровичу.
 103. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пастушок Галині Станіславівні.
 104. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хмелівському Станіславу Олександровичу.
 105. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Колодзінському Анатолію Станіславовичу.
 106. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковтонюк Надії Михайлівні.
 107. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравчуку Василю Євгеновичу.
 108. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравчук Надії Миколаївні.
 109. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Безноску Вячеславу Йосиповичу.
 110. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Безноско Надії Іванівні.
 111. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гутніку Миколі Васильовичу.
 112. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дацун Раїсі Іванівні.
 113. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дубині Якову Яковичу.
 114. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жвалюк Ніні Гнатівні.
 115. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кулішу Івану Володимировичу.
 116. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Левик Галині Миколаївні.
 117. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Миколайчуку Володимиру Володимировичу.
 118. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мисик Валентині Петрівні.
 119. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Прохорчуку Віталію Володимировичу.
 120. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кобернику Володимиру Матвійовичу.
 121. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Буркуну Миколі Миколайовичу.
 122. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Заверухи Анатолія Володимировича.
 123. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Заверухи Петра Володимировича.
 124. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хмелівської Сніжани Вікторівни.
 125. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Данюка Вячеслава Петровича.
 126. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковриги Олександра Євгеновича.
 127. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковриги Романа Володимировича.
 128. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лапенка Віктора Миколайовича.
 129. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Літнарович Раїси Степанівни.
 130. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ляшенка Анатолія Івановича.
 131. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Овчар Ольги Миколаївни.
 132. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пастушка Ігора Іполітовича.
 133. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пастушка Євгена Івановича.
 134. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Прохорчук Лариси Леонідівни.
 135. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стецюк Марії Вакумівни.
 136. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сукача Сергія Федоровича.
 137. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дмитришиної Марії Артемівни.
 138. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Капелюха Валентини Григорівни.
 139. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Капелюха Олександра Миколайовича.
 140. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Конопліцької Світлани В’ячеславівни.
 141. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок без зміни цільового призначення гр. Косік Оксани Володимирівни.
 142. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  без зміни цільового призначення гр. Левик Галини Миколаївни.
 143. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Мисик Валентини Петрівни.
 144. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Наумець Віктора Володимировича.
 145. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Петрук Валентини Вячеславівни.
 146. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сукач Оксани Анатоліївни.
 147. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Гомана Андрія Анатолійовича.
 148. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Гордійчук Лілії Володимирівни.
 149. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Дев’ятак Марії Мар’янівни.
 150. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Дивятака Івана Васильовича.
 151. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Жвалюка Андрія Миколайовича.
 152. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Заверухи Галини Миколаївни.
 153. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Капелюх Валентини Григорівни.
 154. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Ковальчук Людмили Анатоліївни.
 155. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Ковриги Олени Федорівни.
 156. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Колодзінського Анатолія Станіславовича.
 157. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Косік Оксани Володимрівни.
 158. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Кравчука Олександра Петровича.
 159. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Любонька Романа Петровича.
 160. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Ляшенко Марії Валентинівни.
 161. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Музиченка Олександра Валерійовича.
 162. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Пастушка Всеволода Євгеновича.
 163. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Пастушок Галини Станіславівни.
 164. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Пастушка Ігора Іполітовича.
 165. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Почумбан Світлани Іванівни.
 166. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Рибрини Сергія Володимировича.
 167. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Свердленко Людмили Леонідівни.
 168. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Сукача Дмитра Михайловича.
 169. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Ткача Сергія Сергійовича.
 170. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Ткачука Івана Івановича.
 171. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Хмелівської Сніжани Вікторівни.
 172. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Хмелівського Вадима Станіславовича.
 173. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Хмелівського Станіслава Олександровича.
 174. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Шемелюк Анни Володимирівни.
 175. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Возного Василя Івановича.
 176. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Куліш Ганни Василівни.
 177. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Куліша Дмитра Олександровича.
 178. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок та передачу у приватну власність гр. Плющ Ніни Петрівни, гр. Гомольської Антоніни Андріївни, гр. Гурман Лілії Вікторівни.
 179. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок та передачу у приватну власність гр. Кривого Сергія Федоровича, гр. Олешка Дмитра Олександровича.
 180. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок та передачу у приватну власність гр. Гордійчук Лілії Володимирівни, гр. Ковальчук Олени Миколаївни, гр. Кліпацького Володимира Васильовича.
 181. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.
 182. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для створення громадських пасовищ на території Грицівської селищної ради.
 183. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки не сільськогосподарського призначення ФОП Павлійчука Олега Анатолійовича.
 184. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.
 185. Про погодження місця розташування земельної ділянки за межами населеного пункту гр. Вавілову Володимиру Васильовичу.
 186. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду гр. Гуменюку Назару Миколайовичу.
 187. Про внесення змін в рішення  №64 двадцять шостої позачергової сесії Грицівської селищної ради від 20.02.2020р.
 188. Про внесення змін в рішення  №35 п’ятнадцятої позачергової сесії Грицівської селищної ради від 31.01.2019р гр Ткачука Дмитра Леонідовича.
 189. Про внесення змін в рішення  №111 тридцять  п’ятої позачергової сесії Грицівської селищної ради від 25.09.2020р гр Фурмана Леонтія Францовича.
 190. Про затвердження актів узгоджувальної комісії з розгляду земельних спорів гр. Індруського Мар’яна Мар’яновича.
 191. Про затвердження актів узгоджувальної комісії з розгляду земельних спорів гр Кравчука Володимира Миколайовича.
 192. Про затвердження актів узгоджувальної комісії з розгляду земельних спорів гр Слюсар Марії Костянтинівни.
 193. Про  укладання договору оренди землі з гр. Вяхк В.В.
 194. Про  розірвання  договору оренди землі № 1041 від 17.08.2007р.
 195. Про припинення права користування земельними ділянками.
 196. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земель колишньої колективної власності КСП 1 Травня.
 197. Про резервування земельних ділянок.
 198. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (проектних польових доріг) в натурі (на місцевості) та передачі їх в оренду.
 199. Про розгляд заяв громадян щодо виготовлення документації із землеустрою.