Рішення Першої сесії VIII скликання Грицівської селищної ради 24 грудня 2020 року (Частина 3)

 1. Про  внесення змін до  бюджету Грицівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. (Додаток_1, Додаток_2, Додаток_3, Додаток_4, Додаток_5, Додаток_6)
 2. Про затвердження структури та чисельності апарату Грицівської селищної ради та її виконавчого комітету, інших виконавчих органів ради.
 3. Про створення виконавчого органу Грицівської селищної ради – Фінансовий відділ Грицівської селищної ради, затвердження Положення про фінансовий відділ Грицівської селищної ради.
 4. Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Грицівської селищної ради на 2021-2023 роки.
 5. Про Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2020-2023 роки.
 6. Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунальних некомерційних закладів охорони здоров’я на 2021 рік.
 7. Про затвердження    Програми зайнятості населення Грицівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік. 
 8. Про затвердження «Програми фінансової підтримки Грицівського КП «Аква» на 2021-2025 роки».
 9. Про затвердження Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Грицівської селищної ради на 2021-2025  роки. (Програма)
 10. Про затвердження Програми ремонту дорожньої інфраструктури Грицівської селищної ради на 2021-25 роки.
 11. Про бюджет Грицівської селищної територіальної громади на 2021 рік. (Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3, Додаток 4, Додаток 5, Додаток 6, Додаток 7. Пояснююча записка).
 12. Про укладання  угоди між Грицівською селищною та Хмельницькою обласною радами.
 13. Про укладання угоди між Грицівською селищною та Шепетівською районною радами.
 14. Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності Грицівської селищної ради, що підлягають приватизації у 2021 році.
 15. Про приватизацію нежитлової будівлі по вулиці Б.Хмельницького, будинок 3, села Мала Шкарівка.
 16. Про створення аукціонної комісії для продажу нежитлової будівлі по вулиці Б.Хмельницького, будинок 3, села Мала Шкарівка.
 17. Про затвердження звіту незалежної оцінки вартості нежитлової будівлі по вулиці Б.Хмельницького, будинок 3, села Мала Шкарівка.
 18. Про організацію діяльності у сфері культури,  освіти та послуг.
 19. Про внесення змін до рішення Грицівської  селищної ради «Про утворення постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна на території Грицівської селищної ради» від 14.01.2020р. №2.
 20. Про організацію харчування учнів та вихованців в закладах освіти Грицівської селищної ради (об’єднаної територіальної громади) у 2021 році.
 21. Про  внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Грицівська райлікарня» на 2020 рік.
 22. Про затвердження Програми «Безпечна громада» на 2021 – 2025 роки.
 23. Про припинення Грицівської селищної виборчої комісії Шепетівського району Хмельницької області.
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Аберта Івана Костянтиновича.
 25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вознюк Марини Павлівни.
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гаврилюк Алли Іванівни.
 27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гарбар Оксани Володимирівни.
 28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Голець Надії Захарівни.
 29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Демчука Анатолія Дмитровича.
 30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Демчука Олександра Івановича.
 31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Капелюх Валентини Григорівни.
 32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Конончук Лариси Анатоліївни.
 33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Король Анатолія Степановича.
 34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравець Олени Семенівни.
 35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Маслянчук Наталії Миколаївни.
 36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Михальчишина Миколи Андрійовича.
 37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Осташевської Ядвіги Іванівни.
 38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Прищепа Людмили Іванівни. 
 39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Прохорчука Володимира Ігоровича.
 40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Семенюка Володимира Павловича.
 41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Семенюк Євгенії Олександрівни.
 42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Семенюк Наталії Василівни. 
 43. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Семенюка Павла Павловича. 
 44. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тимощук Ольги Іванівни.
 45. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шевченко Надії Андріївни. 
 46. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Берегової Наталії Юріївни.
 47. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Божок Зінаїди Аркадіївни.
 48. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Вінічука Олега Павловича.
 49. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Войціхової Надії Вікторівни.
 50. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Волошанівській Ніні Семенівні.
 51. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гордійчука Олександра Петровича.
 52. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кирилюка Василя Леонідовича.
 53. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кравець Наталії Вікторівни.
 54.  Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Сукача Сергія Федоровича.
 55. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Філюк Марії Іванівні.
 56. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки заяву гр. Філюка Олександра Сергійовича.
 57. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Божкевич Галини Миколаївни.
 58. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Божкевич Віри Василівни.
 59. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Вінічука Віктора Миколайовича.
 60. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Гордійчук Галини Василівни.
 61. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Жарчинського Юрія Романовича.
 62. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Жукової Валентини Василівни.
 63. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Кучерук Лідії Василівни.
 64. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Михайлюк Ганни Павлівни.
 65. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Назаришина Володимира Анатолійовича.
 66. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Палія Дмитра Володимировича.
 67. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки гр. Сампіра Віктора Дмитровича.
 68. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Трачук Лариси Володимирівни.
 69. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ганаби Михайла Дмитровича.
 70. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Ващука Івана Васильовича.
 71. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Гончара Юрія Леонідовича.
 72. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Горанської Наталії Іванівни.
 73. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Гуменного Дмитра Володимировича.
 74. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Ейсмонта Анатолія Володимировича.
 75. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Захарець Сергія Івановича.
 76. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Колч Сергія Олександровича.
 77. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Кравець Олени Семенівни.
 78. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Кравчук Тамари Тадеушівни.
 79. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Кулік Олени Олександрівни.
 80. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Літвінчука Олега Володимировича.
 81. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Макарчук Валентини Іванівни.
 82. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Оніщука Василя Вікторовича.
 83. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) керівника Полонської районної державної лікарні ветеринарної медицини Грицая Івана Володимировича.
 84. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Паламарчука Івана Володимировича.
 85. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Прокопчука Василя Юрійовича.
 86. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Промінської Антоніни Василівни.
 87. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Пшеничної Валентини Володимирівни.
 88. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Романчука Микити Івановича.
 89. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Сидорчук Тетяни Василівни.
 90. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Собчука Віктора Володимировича.
 91. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Федорчук Ганни Миколаївни.
 92. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Цибульської Світлани Олегівни.
 93. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Шевченко Надії Андріївни.
 94. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Шевчук Нелі Василівни.
 95. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Шеремети Анатолія Анатолійовича.
 96. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Юркул Валентини Леонідівни.
 97. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Яценка Юрія Миколайовича.
 98. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Ящука Сергія Олексійовича.
 99. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Борищук Людмили Володимирівни.
 100. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондар Марії Степанівни.
 101. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковтун Лесі Володимирівни.
 102. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Наконечного Андрія Петровича.
 103. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пастушок Галини Станіславівни.
 104. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хмелівського Станіслава Олександровича.
 105. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Колодзінського Анатолія Станіславовича.
 106. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковтонюк Надії Михайлівни.
 107. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравчука Василя Євгеновича.
 108. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравчук Надії Миколаївни.
 109. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Безноска Вячеслава Йосиповича.
 110. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Безноска Надії Іванівни.
 111. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гутніка Миколи Васильовича.
 112. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дацун Раїси Іванівни.
 113. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дубини Якова Яковича.
 114. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жвалюк Ніни Гнатівни.
 115. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Куліша Івана Володимировича.
 116. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Левик Галини Миколаївни.
 117. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Миколайчука Володимира Володимировича.
 118. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мисик Валентини Петрівни.
 119. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Прохорчука Віталія Володимировича.
 120. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Безноска Надії Іванівни.
 121. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Буркуна Миколи Миколайовича.
 122. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Заверухи Анатолія Володимировича.
 123. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Заверухи Петра Володимировича.
 124. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хмелівської Сніжани Вікторівни.
 125. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Данюка Вячеслава Петровича.
 126. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковриги Олександра Євгеновича.
 127. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковриги Романа Володимировича.
 128. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лапенка Віктора Миколайовича.
 129. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Літнарович Раїси Степанівни.
 130. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ляшенка Анатолія Івановича.
 131. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Овчар Ольги Миколаївни.
 132. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пастушка Ігора Іполітовича.
 133. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пастушка Євгена Івановича.
 134. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Прохорчук Лариси Леонідівни.
 135. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стецюк Марії Вакумівни.
 136. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сукача Сергія Федоровича.
 137. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дмитришиної Марії Артемівни.
 138. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Капелюха Валентини Григорівни.
 139. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Капелюха Олександра Миколайовича.
 140. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Конопліцької Світлани В’ячеславівни.
 141. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок без зміни цільового призначення гр. Косік Оксани Володимирівни.
 142. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  без зміни цільового призначення гр. Левик Галини Миколаївни.
 143. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Мисик Валентини Петрівни.
 144. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Наумець Віктора Володимировича.
 145. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Петрук Валентини Вячеславівни.
 146. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сукач Оксани Анатоліївни.
 147. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Гомана Андрія Анатолійовича.
 148. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Гордійчук Лілії Володимирівни.
 149. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Дев’ятак Марії Мар’янівни.
 150. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Дивятака Івана Васильовича.
 151. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Жвалюка Андрія Миколайовича.
 152. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Заверухи Галини Миколаївни.
 153. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Капелюх Валентини Григорівни.
 154. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Ковальчук Людмили Анатоліївни.
 155. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Ковриги Олени Федорівни.
 156. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Колодзінського Анатолія Станіславовича.
 157. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Косік Оксани Володимрівни.
 158. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Кравчука Олександра Петровича.
 159. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Любонька Романа Петровича.
 160. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Ляшенко Марії Валентинівни.
 161. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Музиченка Олександра Валерійовича.
 162. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Пастушка Всеволода Євгеновича.
 163. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Пастушок Галини Станіславівни.
 164. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Пастушка Ігора Іполітовича.
 165. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Почумбан Світлани Іванівни.
 166. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Рибрини Сергія Володимировича.
 167. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Свердленко Людмили Леонідівни.
 168. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Сукача Дмитра Михайловича.
 169. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Ткача Сергія Сергійовича.
 170. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Ткачука Івана Івановича.
 171. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Хмелівської Сніжани Вікторівни.
 172. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Хмелівського Вадима Станіславовича.
 173. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Хмелівського Станіслава Олександровича.
 174. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Шемелюк Анни Володимирівни.
 175. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Возного Василя Івановича.
 176. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Куліш Ганни Василівни.
 177. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Куліша Дмитра Олександровича.
 178. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок та передачу у приватну власність гр. Плющ Ніни Петрівни, гр. Гомольської Антоніни Андріївни, гр. Гурман Лілії Вікторівни.
 179. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок та передачу у приватну власність гр. Кривого Сергія Федоровича, гр. Олешка Дмитра Олександровича.
 180. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок та передачу у приватну власність гр. Гордійчук Лілії Володимирівни, гр. Ковальчук Олени Миколаївни, гр. Кліпацького Володимира Васильовича.
 181. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.
 182. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для створення громадських пасовищ на території Грицівської селищної ради.
 183. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки не сільськогосподарського призначення ФОП Павлійчука Олега Анатолійовича.
 184. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.
 185. Про погодження місця розташування земельної ділянки за межами населеного пункту гр. Вавілову Володимиру Васильовичу.
 186. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду гр. Гуменюку Назару Миколайовичу.
 187. Про внесення змін в рішення  №64 двадцять шостої позачергової сесії Грицівської селищної ради від 20.02.2020р.
 188. Про внесення змін в рішення  №35 п’ятнадцятої позачергової сесії Грицівської селищної ради від 31.01.2019р гр Ткачука Дмитра Леонідовича.
 189. Про внесення змін в рішення  №111 тридцять  п’ятої позачергової сесії Грицівської селищної ради від 25.09.2020р гр Фурмана Леонтія Францовича.
 190. Про затвердження актів узгоджувальної комісії з розгляду земельних спорів гр. Індруського Мар’яна Мар’яновича.
 191. Про затвердження актів узгоджувальної комісії з розгляду земельних спорів гр Кравчука Володимира Миколайовича.
 192. Про затвердження актів узгоджувальної комісії з розгляду земельних спорів гр Слюсар Марії Костянтинівни.
 193. Про  укладання договору оренди землі з гр. Вяхк В.В.
 194. Про  розірвання  договору оренди землі № 1041 від 17.08.2007р.
 195. Про припинення права користування земельними ділянками.
 196. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земель колишньої колективної власності КСП 1 Травня.
 197. Про резервування земельних ділянок.
 198. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (проектних польових доріг) в натурі (на місцевості) та передачі їх в оренду.
 199. Про розгляд заяв громадян щодо виготовлення документації із землеустрою.