Рішення Шостої сесії VIII скликання Грицівської селищної ради 3 червня 2021 року

 1. Про встановлення місцевих податків та зборів.
 2. Про встановлення ставок земельного податку.
 3. Про внесення змін до  бюджету Грицівської селищної територіальної громади на 2021 рік (22533000000) код бюджету. (Додаток)
 4. Про укладання угоди між Грицівською селищною та Шепетівською міською радами.
 5. Про затвердження Положення про наглядову (піклувальну) раду закладів загальної середньої освіти Грицівської селищної ради.
 6. Про затвердження Положення про позаштатних радників Грицівського селищного голови на громадських засадах.
 7. Про внесення змін в рішення Грицівської селищної ради «Про створення служби «Соціальний автомобіль» при Грицівській селищній раді» №14 від 07 серпня 2019 року.
 8. Про внесення змін до рішення сесії Грицівської селищної ради «Про створення Служби у справах дітей Грицівської селищної ради» від 26 березня 2021 р. №7.
 9. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу та затвердження статуту Комунального підприємства «АКВА» Грицівської селищної ради в новій редакції.
 10. Про затвердження проєктної документації на капітальний ремонт (встановлення енергозберігаючих світильників) мереж вуличного освітлення у с. Онишківці Шепетівського району Хмельницької області.
 11. Про затвердження проєктної документації на капітальний ремонт (встановлення енергозберігаючих світильників) мереж вуличного освітлення у с. Лотівка Шепетівського району Хмельницької області.
 12. Про передачу паливно-мастильних матеріалів 29 ДПРП Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.
 13. Про внесення змін до рішення сесії Грицівської селищної ради №4 від 21.02.2018р. «Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Грицівської селищної ради на 2018-2022 роки».
 14. Про втрату чинності рішення дев’ятнадцятої позачергової сесії Грицівської селищної ради VІI скликання від 10 червня 2019 року №9.
 15. Про прийняття об’єктів нерухомого майна комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Шепетівської районної ради Хмельницької області, зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району.
 16. Про передачу-приймання майна.
 17. Про  внесення змін до фінансового плану КНП «Грицівська лікарня» на 2021 рік. (Деталізація змін до фінансового плану, фінансовий план)
 18. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій щодо посвідчення довіреностей.
 19. Про надання Комунальному підприємству «Аква» Грицівської селищної ради дозволу на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок.
 20. Про затвердження форми контракту з керівником комунального закладу загальної середньої освіти Грицівської селищної ради.
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Момотюк Сергій Борисович та гр. Мельник Ольга Іванівна.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Андріюк Віктор Васильович.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Байдюк Валерій Васильович.
 24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бєлік Юлія Вячеславівна.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бєлкіної Юлії Іванівни.
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білого Миколи Антоновича.
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бондар Ганни Іванівни.
 28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Василишиної Людмили Дмитрівни.
 29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гарбара Миколи Володимировича.
 30. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гарбар Зої Леонідівни.
 31. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Голік Галини Олексіївни.
 32. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гудзюка Петра Івановича.
 33. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гуменної Анни Вікторівни.
 34. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гуменюк Світлани Ігорівні.
 35. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гуменюка Миколи Миколайовича.
 36. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Антонюк Марини Борисівни.
 37. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дацюк Оксани Василівни.
 38. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Демчука Анатолія Івановича.
 39. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Заверухи Євдокії Максимівни.
 40. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Зайчук Ольги Романівни.
 41. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Карнауха Ананія Пилиповича.
 42. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кирилюка Василя Леонідовича.
 43. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Клімішина Олександра Олександровича.
 44. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кушковської Олени Петрівни.
 45. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кушнірук Олени Станіславівни.
 46. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ліщука Івана Максимовича.
 47. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Марковської Лілії Володимирівни.
 48. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мельник Світлани Миронівни.
 49. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Михальчишина Петра Миколайовича.
 50. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Недашківської Ганни Володимирівни.
 51. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Омельчука Миколи Андрійовича.
 52. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Поліщук Тетяни Володимирівни.
 53. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Попович Катерини Іванівни.
 54. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пшеничної Надії Федорівни.
 55. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рубан Людмили Анатоліївни.
 56. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Семенюк Віти Петрівни.
 57. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Семенюка Павла Павловича.
 58. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сидорчука Івана Миколайовича.
 59. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Слободенюк Марини Вікторівни.
 60. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тимощук Євгенії Карлівни.
 61. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Фарфури Алли Миколаївни.
 62. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Харчук Зінаїди Йосипівни.
 63. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шумейко Людмили Федорівни.
 64. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Юздебського Валентина Олександровича.
 65. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Поліщук Валентини Марківни.
 66. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шулика Михайла Олександровича.
 67. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Цимбалюк Галини Євгенівни.
 68. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Літнарович Галини Іванівни.
 69. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Сирбу Миколи Івановича.
 70. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Демчука Олександра Вячеславовича.
 71. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Божкевич Віри Василівни.
 72. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Єрмакової Наталії Олександрівни.
 73. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Приходько Наталії Василівні.
 74. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шевчука Миколи Сергійовича.
 75. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Демчука Володимира Володимировича.
 76. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гаврилюк-Циганок Галини Миколаївни.
 77. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Літнарович Ольги Миколаївни.
 78. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Шеляг Клавдії Дмитрівни.
 79. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Андрощук Марії Петрівни.
 80. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Антонюка Миколи Петровича.
 81. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Антонюка Сергія Володимировича.
 82. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Ващука Івана Васильовича.
 83. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Вєнської Надії Василівни.
 84. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Вінічука Олега Павловича.
 85. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Голіка Олександра Миколайовича.
 86. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Гордійчука Владислава Віталійовича.
 87. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Дисика Олега Олександровича.
 88. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Зайчук Богдани Миколаївни.
 89. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Зайчук Галини Миколаївни.
 90. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Зайчук Тетяни Миколаївни.
 91. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Камінського Дмитра Станіславовича.
 92. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Кошетаря Євгена Миколайовича.
 93. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Круп’як Олени Андріївни.
 94. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Онищук Аліни Романівни.
 95. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Панзиги Катерини Володимирівни.
 96. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Романюк Вікторії Леонідівни.
 97. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Шеремети Анатолія Анатолійовича.
 98. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Ящук Тетяни Анатоліївни.
 99. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Бойцун Надії Вячеславівни.
 100. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Коростенського Миколи Володимировича.
 101. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Процюк Анастасії Миколаївни.
 102. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Ревінової Ірини Анатоліївни.
 103. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ващук Галини Василівни.
 104. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вишневської Інни Володимирівни.
 105. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вишневського Івана Володимировича.
 106. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вінічука Віктора Миколайовича.
 107. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гаврилюка Костянтина Анатолійовича.
 108. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Касьян Ірини Федорівни.
 109. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Площинської Людмили Олексіївни.
 110. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Романюк Людмили Миколаївни.
 111. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сороколіта Анатолія Васильовича.
 112. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сороколіта Валерія Євгеновича та Сороколіт Галини Михайлівни.
 113. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Трача Миколи Леонтійовича.
 114. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шевченка Олександра Петровича.
 115. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жвалюк Олени Купріянівни.
 116. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Колосової Галини Панасівни.
 117. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сампір Лідії Зіновіївни.
 118. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Горанської Наталії Іванівни.
 119. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Козака Василя Володимировича.
 120. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жукової Валентини Василівни.
 121. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Жукової Віри Миколаївни.
 122. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кошетара Богдана Васильовича.
 123. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кошетара Богдана Васильовича.
 124. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кравцової Галини Кирилівни.
 125. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мартинюка Олександра Леонідовича.
 126. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сидорчук Тетяни Миколаївни.
 127. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сидорчук Тетяни Миколаївни.
 128. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сороколіта Анатолія Васильовича.
 129. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сороколіт Галини Михайлівни.
 130. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шевченка Олександра Петровича.
 131. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Козака Василя Володимировича.
 132. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Жукової Валентини Василівни.
 133. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Біляченка Івана Миколайовича.
 134. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Борищук Людмили Володимирівни.
 135. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Максимчук Валентини Кіндратівни.
 136. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Верхогляд Сальвіни Миколаївни.
 137. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Возної Тетяни Федорівни.
 138. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Волковського Володимира Володимировича.
 139. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Гарбара Олександра Сергійовича.
 140. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Горанської Наталії Іванівни.
 141. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Гурського Олександра Васильовича.
 142. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Дехтярука Андрія Васильовича.
 143. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Кравець Олени Семенівни.
 144. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Мельника Руслана Болеславовича.
 145. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Мойсішина Ігора Олексійовича.
 146. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Наметченюк Ірини Іванівни.
 147. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Наметченюка Сергія Миколайовича.
 148. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Оніщук Катерини Леонідівни.
 149. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Павлюка Анатолія Миколайовича.
 150. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Пастушок Галини Василівни.
 151. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Рабчевської Надії Петрівни.
 152. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Рацун Марії Григорівни.
 153. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ковальчука Олександра Миколайовича.
 154. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Хмелівської Ірини Всеволодівни.
 155. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Цибульської Світлани Олегівни.
 156. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Юрчака Володимира Івановича.
 157. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Ящука Сергія Олексійовича.
 158. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Захарець Сергія Івановича.
 159. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зміною цільового призначення гр. Васіча Сергія Вікторовича.
 160. Про затвердження проекту відведення та передачі земельної ділянки в оренду гр. Андріюка Віктора Васильовича.
 161. Про затвердження проекту відведення та передачі земельної ділянки в оренду гр. Поліщук Валентини Марківни.
 162. Про внесення змін в рішення №103 тридцять першої позачергової сесії Грицівської селищної ради VІІ скликання від 10.07.2020 р.
 163. Про внесення змін в рішення №73 першої сесії (третя частина) Грицівської селищної ради VІІІ скликання від 24.12.2020 р.
 164. Про внесення змін в рішення №81 другої сесії Грицівської селищної ради VІІІ скликання від 12.02.2021 р.
 165. Про внесення змін в рішення №67 четвертої позачергово сесії Грицівської селищної ради VІІІ скликання від 26.03.2021 р.
 166. Про внесення змін в рішення №189 першої сесії (третя частина) Грицівської селищної ради VІІІ скликання від 24.12.2020 р.
 167. Про припинення права користування земельними ділянками.
 168. Про розгляд заяв громадян щодо виготовлення документації із землеустрою.
 169. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель колишньої колективної власності КСП «Нива».
 170. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель колишньої колективної власності КСП «1 Травня».
 171. Про поділ земельної ділянки кадастровий номер 6823684000:03:002:0004.
 172. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
 173. Про депутатський запит депутата селищної ради Сороколіт Л.А. (Додаток – депутатський запит)