Рішення тридцять другої позачергової сесії VIII скликання Грицівської селищної ради 25 травня 2023 року

1. Про внесення змін до бюджету Грицівської селищної територіальної громади на 2023 рік
(2253300000) код бюджету.
Додатки.

2. Про внесення змін до рішення No10 від 24.04.2023 року 31 позачергової сесії «Про внесення змін до рішення No 13 від 23.12.2022 р. 27 позачергової сесії Грицівської селищної ради VІІІ скликання« Про затвердження Програми «Проведення культурно-масових заходів на території Грицівської селищної ради на 2023 рік».

3. Про затвердження проектної документації «Капітальний ремонт (демонтаж прибудови) біля будівлі Микулинської гімназії, що знаходиться за адресою: Хмельницька область, Шепетівський
район, с. Микулин, вул. Лесі Українки, 37».

4. Про найменування урочищ за межами населених пунктів на території Грицівської селищної
територіальної громади.

5. Про упорядкування погосподарського обліку в Грицівській селищній територіальній громаді.

6. Про зміни до рішення No9 «Про організацію харчування учнів та вихованців в закладах освіти
Грицівської селищної ради у 2023 році» від 23.12.2022 року Двадцять сьомої позачергової сесії Грицівської селищної ради VІII скликання.

7. Про внесення змін до рішення сесії Грицівської селищної ради від 26 травня 2008 року №25.

8. Про намір передати частину нежитлового приміщення в оренду та включення до Переліку першого типу.

9. Про демонтаж залишків споруди колишнього «пам`ятника леніну».

10. Про внесення змін до рішення No23 «Про внесення змін до рішення No17 «Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Грицівської селищної ради на 2022-2027 роки» Тридцятої позачергової сесії Грицівської селищної ради VІII скликання від 24 березня 2023 року.

11. Про припинення договору оренди нерухомого майна шляхом його розірвання за згодою сторін.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)
меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

25. Про передачу у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

26. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельних ділянок в оренду.

27. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Гуменному Д.В.

28. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

29. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення.