Рішення тридцять п᾽ятої позачергової сесії Грицівської селищної ради VIІ скликання 25 вересня 2020 року

 1. Про  внесення змін до  бюджету Грицівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. (Додаток 1; Додаток 2; Додаток 3; Додаток 4; Додаток 5)
 2. Про укладання  додаткової угоди між Грицівською селищною та Хмельницькою обласною радами.
 3. Про включення комунального майна до Переліку другого типу.
 4. Про прийняття рішення щодо наміру передачі в оренду без аукціону нежитлових приміщень комунальної власності для діяльності виборчих комісій та включення до Переліку другого типу.
 5. Про передачу частини нежитлового приміщення по вул. Миру, 4, с. Микулин в оренду на аукціоні та включення до Переліку першого типу.
 6. Про надання платних послуг Грицівською дитячою музичною школою Грицівської селищної ради на 2020-2021рр.
 7. Про перебування нежитлової будівлі (баня) села Мала Шкарівка у комунальній власності.
 8. Про встановлення надбавки директору КНП «Грицівська райлікарня».
 9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бондар Євгенії Миколаївни.
 10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Веньської Надії Василівни.
 11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Возного Олега Миколайовича.
 12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гуменюка Миколи Олексійовича.
 13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Данюка В’ячеслава Петровича.
 14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Демчука Володимира Володимировича.
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Демчук Лідії Парфенівни.
 16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жвалюк Олени Купріянівни
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жукової Віри Миколаївни.
 18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жукової Оксани Петрівни та гр. Ярчук Світлани Петрівни.
 19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Касьяна Петра Миколайовича.
 20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковтонюк Надії Михайлівни.
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ковтун Лесі Володимирівни.
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кондратюка Миколи Митрофановича.
 23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравчук Надії Миколаївни.
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лапшиної Марії Миколаївни  
 25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Літнарович Ганни Іванівни.
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ляшенко Анатолія Івановича.
 27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Майструка Миколи Антоновича.
 28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мельник Євгени Яківни.
 29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Михальчишина Віктора Миколайовича.
 30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Наконечного Андрія Петровича.
 31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Панчук Валентини Іванівнию
 32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Польового Сергія Євгеновича.
 33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Прохорчука Віталія Павловича.
 34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Салтанюк Юлії Людвігівни.
 35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сирбу Миколи Івановича.
 36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сорокаліт Юлії Миколаївни.
 37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сущенка Валерія Олександровича.
 38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Федорчука Вячеслава  Івановича.
 39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дацун Раїси Іванівни.
 40. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Куліша Михайла Анатолійовича.
 41. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лебідь Івана Володимировича.
 42. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Слюсарчук Тетяни Анатоліївни.
 43. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сидорчук Тетяни Миколаївни.
 44. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кошетара Богдана  Васильовича.
 45. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Висоцького Володимира Анатолійовича.
 46. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Іващенко Тетяни Михайлівни.
 47. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мисика Леоніді Ілліча.
 48. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дубини Юрія Сергійовича.
 49. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ковтонюка Юрія Олеговича.
 50. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Крепцева В’ячеслава Миколайовича.
 51. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жвалюк Ніні Гнатівни.
 52. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Овчар Ольги Миколаївни.
 53. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Літнарович Раїси Степанівни.
 54. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Літнаровича Віктора Петровича.
 55. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дячук Тамари Михайлівни. 
 56. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Юрчака Володимира Івановича.
 57. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Петрук Валентини Вячеславівни.
 58. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Антонюка Федора Івановича.
 59. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Польового Юрія Олександровича.
 60. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Крижанівської Валерії Андріївни.
 61. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Присяжнюк Тетяни Олександрівни.
 62. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кошетара Богдана Васильовича.
 63. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сидорчук Тетяни Миколаївни.
 64. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Мачульської Наталії Данилівни.
 65. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Глуховської Людмили Матвіївни.
 66. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Наумець Віктора Володимировича 
 67. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сидорчук Тетяни Миколаївни.
 1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Павлюка Руслана Миколайовича 
 2. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гудзюк Марини Адольфівни.
 3. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Щербюка Володимира Володимировича.
 4. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Клименко Петра Олеговича.
 5. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пастушок Миколи Іполітовича.
 6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Вінічука Андрія Валерійовича
 7. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мартинюка Олександра Леонідовича.
 8. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ільченко Наталії Вікторівни.
 9. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Капелюх Олександра Миколайовича.
 10. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Романюк Богдани Олександрівни.
 11. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Слободян Таїсії Василівни.
 12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Шептуха Олені Вадимівні.
 13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Куліш Ганни Василівни.
 14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Слободенюк Тетяни Володимирівни.
 15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Слободенюк Тетяни Володимирівни.
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Верхогляд Сальвіни Миколаївни
 17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Самолюк Галини Іванівни.
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Гордійчук Лілії Володимирівни.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Назарук Алли Іванівни.
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Наметченюка Сергія Миколайовича.
 21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Локатиш Валентини Валеріївни.
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Тимощука Сергія Леонідовича.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Мельника Романа Болеславовича.
 24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Ільченко Аліни Петрівни.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Рибрини Сергія Володимировича.
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Нечитайла Івана Володимировича.
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Хмелівської Ірини Всеволодівні.
 28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Філюк Марії Іванівни 
 29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Філюк Надії Тимофіївни.
 30. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Філюка Олександра Сергійовича.
 31. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Філюка Сергія Анатолійовича.
 32. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Єлізарова Ігоря Васильовича.
 33. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Єлізарової Іванни Олександрівни.
 34. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо ідведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Максимчук Вікторії Сергіївни.
 35. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Максимчука Михайла Юрійовича.
 36. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Верхогляд Олександра Ігоровича.
 37. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Мандзюк Вікторії  Валеріївни.
 38. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Музиченко Олександра Валерійовича.
 39. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Хмелівського Вадима Станіславовича.
 40. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Хмелівського Руслана Станіславовича.
 41. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Дудара Валентина Івановича.
 42. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для створення громадських пасовищ на території Грицівської селищної ради.
 43. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Оніщук Катерини Леонідівни.  
 44. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Фурмана Леонтія Францовича.
 45.  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Васюри Валерія Миколайовича.
 46.  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Гаврилюк Галини Миколаївни.
 47. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Голубєва Володимира Олександровича.
 48. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Зубченко Ніни Володимирівни.
 49. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Гуменюк Антоніни  Василівни.
 50. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Голубєвої Галини Станіславівни.
 51. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Федорчук Тетяни Володимирівни.
 52. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Клименко Анни Василівни.
 53. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Сидорчука Миколи Володимировича.
 54. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Гордійчука Віктора  Петровича.
 55. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Поліщука Володимира Олександровича.
 56. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Ткачука Віктора Івановича.
 57. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Вінічука Сергія Вікторовича.
 58. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Власюк Тетяни Володимирівни.
 59. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Панчука Сергія Миколайовича.
 60. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Жвалюка Максима Івановича.
 61. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Музиченко Наталії Валеріївни.
 62. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ляшенко Марії Валентинівни.
 63. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Дубини Ольги Романівни.
 64. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Дячук Оксани Миколаївни
 65. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Кліпацького Володимира Васильовича.
 66. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гаврилюк Любові Йосипівни.
 67. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Михальчук Надії Семенівни.
 68. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Польового Сергія Євгеновича.
 69. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Миленького Миколи Семеновича.
 70. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сущенко Сергія Васильовича.
 71. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мисик Галини Іванівни.
 72. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бабича Дениса Петровича.
 73. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ващука  Сергія Михайловича.
 74. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гаврилюка Володимира Миколайовича.
 75. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Матвійчук Ганни Миколаївни.
 76. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кучерука Станіслава Івановича.
 77. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пастушка Іполіта Вікторовича.
 78. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Демчук Людмили Василівни.
 79. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Федорчук Таїси Іванівни.
 80. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шедій Світлани Олександрівни.
 81. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хоміч Миколи Кириловича.
 82. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Конопелька Миколи Івановича, гр. Оніщук Надії Іванівни, гр.Конопелько Єфросинії Тарасівни.
 83. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дендури Віти Леонідівни.
 84. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дацун Раїси Іванівни.
 85. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Семенюк Галини Петрівни.
 86. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кулеші Надії Анатоліївни.
 87. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Божкевич Віри Василівни.
 88. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Божкевича Дмитра Олексійовича.
 89. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Калінської Антоніни Іванівни.
 90. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Білогривого Анатолія Анатолійовича.
 91. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Драч Олени Петрівни.
 92. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хомича Дмитра Станіславовича.
 93. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Салтанюк Юлії Людвигівни.
 94. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чорноуса Віктора Івановича.
 95. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чайка Надії Олексіївни.
 96. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Столярчук Віри Василівни.
 97. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Жвалюк Анастасії Сергіївни 
 98. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Горбача Олександра Васильовича.
 99. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Горбач Оксани Миколаївни.
 100. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Герасімової Наталії Володимирівни.
 101. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Осипчука Володимира Володимировича.
 102. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Осипчук Тетяни Василівни.
 103. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Васика Павла Івановича.
 104. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Порядко Галини Іванівни.
 105. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Прохорчука Романа Анатолійовича.
 106. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Конончука Віктора Анатолійовича.
 107. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Конончук Юлії Миколаївни. 
 108. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Конончук Наталії Миколаївни.
 109. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Конончука Сергія Павловича.
 110. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Ружицького Євгена Вікторовича.
 111. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Ковальчука Миколи Івановича.
 112. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Пятківського Костянтина Сергійовича.
 113. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Михальчишиної Анастасії Петрівни.
 114. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Закревського Віталія Вікторовича.
 115. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Онищука Анатолія Володимировича
 116. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Мирончук Людмили Володимирівни.
 117. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Багінського Івана Мечиславовича.
 118. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Пастушка Іполіта Вікторовича.
 119. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Поворозника Олексія Валентиновича.
 120. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Мельника Романа Руслановича.
 121. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Нікішина Олександра Володимировича 
 122. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Возної Юлії Борисівни.
 123. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення Якименка Олексія Олександровича.
 124. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Печінки Миколи Флоровича.
 125. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Антохової Ірини Юріївни.
 126. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Любчич Костянтина Миколайовича.
 127. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Любчич Олени Юріївни.
 128. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Юхимовича Бориса Борисовича.
 129. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Музика Валентини Володимирівни.
 130. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Антохова Василя  Юрійовича.
 131. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Горох Миколи Івановича.
 132. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Сукач Ольги Олександрівни.
 133. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Сліпченко Костянтина Павловича.
 134. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Польового Ігоря Олександровича.
 135. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Дев’ятак Валентини Василівни.
 136. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення гр. Іллюк Тетяни Іванівни.
 137. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Ільченко Миколи Володимировича.
 138. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та  передачу її  в оренду гр. Ганаби Михайла Дмитровича.
 139. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ганаби Михайла Дмитровича.
 140. Про укладання договору оренди землі з громадянином Мокіним Р. І.
 141. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Демчука Леоніда Івановича 
 142. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення гр. Літнарович Анжели Дмитрівни.
 143. Про розгляд заяви  гр. Маліновського Віктора Володимировича щодо виготовлення документації із землеустрою.
 144. Про розгляд заяви  гр. Маліновської Тетяни Олексіївни щодо виготовлення документації із землеустрою
 145. Про розгляд заяви гр. Андріюка Віктора Васильовича щодо виготовлення документації із землеустрою.
 146. Про розгляд заяви гр. Лікнаровича Валерія Миколайовича щодо виготовлення документації із землеустрою.
 147. Про розгляд заяви гр. Слободанюка Володимира Вікторовича щодо виготовлення документації із землеустрою.
 148. Про розгляд заяви гр. Онопрієнка Андрія Вікторовича щодо виготовлення документації із землеустрою.
 149. Про розгляд заяви гр. Індруської Оксани Володимирівни щодо виготовлення документації із землеустрою.
 150. Про розгляд заяви гр. Індруської Надії Михайлівни щодо виготовлення документації із землеустрою
 151. Про розгляд заяви гр. Індруського Мар’яна Мар’яновича щодо виготовлення документації із землеустрою
 152. Про розгляд заяви гр. Індруського Олександра Петровича щодо виготовлення документації із землеустрою
 153. Про розгляд заяви гр. Індруського Петра Броніславовича щодо виготовлення документації із землеустрою.
 154. Про розгляд заяви гр. Собчука Петра Петровича щодо виготовлення документації із землеустрою.
 155. Про розгляд заяви гр. Собчук Наталії Петрівни щодо виготовлення документації із землеустрою.
 156. Про розгляд заяви гр. Шемелюка Юрія Івановича щодо виготовлення документації із землеустрою.
 157. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення 
 158. Про затвердження актів узгоджувальної Комісії з розгляду земельних спорів
 159. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Шидей Марії Федорівні.