Матеріали дев’ятої позачергової сесії 20 липня 2018 року.

 1. Про затвердження переліку проектів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році в Грицівській об’єднаній територіальній громаді (результати поіменного голосування)
 2.  Про затвердження “Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Грицівської селищної ради на 2018 – 2020 роки” (результати поіменного голосування)
 3. Звіт про виконання селищного бюджету за I півріччя 2018 року (результати поіменного голосування)
 4. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік (результати поіменного голосування)
 5. Про укладання угоди між Грицівською селищною радою та Шепетівською районною радою (результати поіменного голосування)
 6. Про укладання угоди між Хмельницькою обласною радою та Грицівською селищною радою (результати поіменного голосування)
 7. Про створення та організацію роботи консультаційного пункту з питань цивільного захисту (результати поіменного голосування)
 8. Про оптимізацію Орлинецького навчально-виховного комплексу “Загальноосвітній навчальний заклад I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад” Грицівської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області (результати поіменного голосування)
 9. Про присвоєння назви провулку в селі Онишківці Шепетівського району Хмельницької області на території Грицівської селищної ради (результати поіменного голосування)
 10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по заяві (результати поіменного голосування)
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (результати поіменного голосування)
 12. Про погодження передачі земельної ділянки у власність за межами населеного пункту (результати поіменного голосування)
 13. Про погодження на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (результати поіменного голосування)
 14. Про погодження на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по заяві гр. Хом’як М.С. (результати поіменного голосування)
 15. Про припинення права користування земельною ділянкою (результати поіменного голосування)
 16. Про затвердження технічної документації щодо розподілу земельної ділянки та передачі в оренду (результати поіменного голосування)
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по заяві гр. Семенюка А.В. (результати поіменного голосування)
 18. Про розгляд скарги посадової особи селищної ради, ветерана Столярчука Василя Васильовича (результати поіменного голосування)