Січневі освітянські зустрічі

Традиційно,  протягом зимових канікул відбулись методичні зустрічі освітян громади, участь у яких взяли вчителі, вихователі, кухарі та керівники закладів освіти. Зустрічі проходили на базі Опорного закладу освіти «Грицівський ліцей», Грицівського ясла-садка(центр розвитку) та відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму. Питання, які розглядалися під час зустрічі, стосувалися найбільш гострих тем сьогодення: особливості організації освітнього процесу у ІІ семестрі 2021-2022 навчального  року, про готовність закладів до роботи з використанням технологій дистанційного навчання, дотримання усіх законодавчих документів щодо організації освітнього процесу та необхідності виконання протиепідемічних заходів на період карантину, про формування мережі закладів освіти, про пожежну безпеку у закладах, забезпечення належного консультування за напрямом «Атестація педагогічних працівників». Спеціалістом відділу молоді, спорту, культури та туризму було проаналізовано питання подання річних звітів,  проведення олімпіад та конкурсів.

На зібранні педагогів дошкільної освіти було підкреслено необхідність впровадження  концепції сталого розвитку в освітній простір сучасного закладу дошкільної освіти як першої ланки освіти.

У конструктивному діалозі обговорювалося питання організації харчування учнів.

Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму акцентувала увагу на освоєнні коштів державного та місцевого бюджету, зміцненні матеріально- технічної бази закладів освіти протягом 2021 року, на здобутках освітян та   висловила сподівання, що успіхи і досягнення мотивуватимуть педагогів громади працювати ще краще, а наявні проблеми зорієнтують, в якій сфері освітньої діяльності необхідно прикласти максимум зусиль.

     Подяка усім, хто робить свою справу на високому професійному рівні, зацікавлено і творчо, адже у непростих умовах зроблено багато для того, щоб діти відчували тепло, затишок та безпеку у закладах освіти.

 Досягти успіху не означає, що ви повинні зробити що-небудь визначальне.

Це значить, що ви повинні робити те саме що і всі, тільки виключно добре”.

 Колін Тернер