Звіт про роботу закладу позашкільної освіти (ЗПО) Грицівської селищної ради за 2018 — 2020 роки

В Грицівській громаді функціонує Грицівський заклад позашкільної освіти «Школа сприяння здоров’ю», де розвивають свої творчі здібності  2018-2019 н. р. – 358 учнів  за різними напрямками підготовки: науково-технічний, туристсько-краєзнавчий, художньо-естетичний, соціально-реабілітаційний, гуманітарний та оздоровчий.

Результатом плідної роботи педагогів закладу є лауреати і переможці різноманітних обласних та міжнародних конкурсів:

2017-2020 – координаційний центр по проведенню дослідно-експериментальної роботи «Здоров’язбережна технологія О. Дубогай «Навчання в русі» в системі оздоровчо-виховнох роботи з ЗНЗ.»

  – обласний фестиваль читців, присвячений Шевченківським дням, «Живи, Кобзаре, в пам*яті людській!» (диплом за III місце).

  – обласна заочна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі,Україно!» (I місце, номінація «Технічні навчальні посібники»; I місце, номінація «Космічна техніка»; II місце, номінація «Архітектура та будівництво»).

 – Подільський відкритий конкурс науково-технічної творчості робіт учнів та студентів «Енергоефективність у промисловості, сільському, міському, домашньому господарствах». (III місце,секція «Позашкільна освіта»).

  – кубок Хмельницької області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед учнівської та студентської молоді «Північ Хмельниччини» (III місце).

– обласна заочна виставка-конкурс робітучнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (II місце, розділ «Найпростіші ігри та іграшки, машини та механізми»)

 – обласний заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» (II місце)

27.11.2018 – Всеукраїнський науково-практичний семінар «Здоров*язбережувальна технологія Навчання в русі»(м. Київ)

14.12.2018 – Обласний конкурс дитячої художньої самодіяльності «Кришталева зірка – 2018» (м. Хмельницький, диплом за II місце).

21.12.2018 – Міжнародний конгрес до 100-річчя позашкільної освіти України «Освіта і наука заради миру та розвитку суспільства та «Країна Позашкілля» (м.Київ)(нагороджені кришталевою статуеткою «Флагмани позашкільної освіти України», Почесною Грамотою від уповноваженого призедента України з прав дитини М.Кулеби, занесені до Книги Пошани «Флагмани позашкільної освіти України»

За 2018 рік взяли участь в 14 обласних заходах з науково-технічного напрямку. Зайняли третє місце за рейтингом серед ОТГ області.

– обласний конкурс-захист науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок (I та II місця).

– Подільський відкритий конкурс науково-технічних робіт учнів та студентів «Енергоефективність у промисловості, сільському, міському, домашньому господарствах- 2019».

– обласна заочна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»(п*ять III місць).

– обласна заочна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (три I місця, чотири II місця та III місце).

– Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчрсті учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»(два I місця,II та III місця).

13.03.2019 – Обласний заочний конкурс учнівської молоді з історико-технічного стендового моделювання (м. Хмельницький).

-обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання винахідників та раціоналізаторських розробок.(III місце серед ОТГ).

25.09.2019 – брали участь у Всеукраїнському форумі з позашкільної освіти в МОН України до Дня Позашкілля

27.11.2019 – участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Організаційно-педагогічні умови створення моделі освітнього простору закладу позашкільної освіти в умовах децентралізації».

28.11.2019 – Обласний фестиваль сучасного танцю «Ритми часу». (м.Хмельницький, 9 місце).

– обласний конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

-обласна виставка до Дня Соборності України «Україна – це ми» (I місце).

– заочна обласна фольклорна еспедиція народних пісень, ігор, танців «З народного напившись джерела».

04.12.2019 – Обласний семінар – практикум «Здоров*язбережувальна технологія О. Дубогай «Навчання в русі» (смт. Гриців).

За 2019 рік з науково-технічного напрямку за рейтингом рівня досягнень заклад зайняв I місце.

21.01.2020 – Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!».

– Обласна заочна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»(два I місця, II та три III місця).

– Всеукраїнська виставка-конкурс у декоративно-ужиткового образотворчого мистецтва «Знай і люби мій свій край».

– Обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання(II місце серед ОТГ)

– Обласний заочний конкурс учнівської молоді з історико-технічного стендового моделювання.(II місце та п*ять III місць).

– Обласний заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»(два II місць).

– Обласна заочна виставка-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»(II та III місця).

– Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

– Обласна заочна виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»(I,II,III місця).

– Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».(II місце)

19-20.06.2020 – участь у Міжнародній конференції «Позашкільна освіта: вчора, сьогодні, завтра» до 20-річчя Закону України «Про позашкільну освіту»

25-26.09.2020 – участь педагогів закладу у Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова еліта у розвитку держав» до Дня Позашкілля (онлайн).

В закладі також проводяться заходи до різних свят.

Кошти витрачені на зміцнення матеріально-технічної бази протягом 2018-2020р.р.

№п/п

Назва закладу

2018

Всього

коштів

2019

Всього

коштів

2020

Всього

коштів

Всього

коштів за 2018-2020рр

1

Грицівський ЗПО «Школа сприяння здоров’ю»

госптовари на ремонт-8252,12

8252,12

госптовари

на ремонт-10902,88, лічильник-533,04;

с.ф. котел водогрійний-96680 б.р.

108115,92

засоби захисту від  COVID-2505

2505,00

118873,04