День захисту дітей

День захисту дітей – це добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей. Діти – найдорожче багатство кожної людини. Вони майбутнє держави, яке формується у сьогоденні. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.

       З нагоди відзначення цього свята службою у справах дітей Грицівської селищної ради спільно з поліцейським офіцером громади, працівниками «Центру надання соціальних послуг» відвідано сім’ї опікунів, піклувальників та сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах. Дітям вручені подарунки та солодощі.

      Також, закладами дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти громади, проведено ряд заходів до Дня захисту дітей.

       З 10.00 – 12.00 год проводились заплановані заходи закладами культури Грицівської ТГ.

       О 10.00 год розважальну програму провів Грицівський ЗПО «Школа сприяння здоров’ю». Після чого, всі діти були запрошенні на спортивний майданчик, де відбулась святкова шоу-програма від «Епіцентр Агро».

       Служба у справах дітей Грицівської селищної ради вітає усіх дітей зі святом! Нехай їх щирий, життєрадісний, веселий сміх завжди радує дорослих та наповнює наше життя щастям. І найкращою винагородою нам будуть усміхнені обличчя та сяючі очі малечі.