Управління Держпраці у Хмельницькій області інформує:

Спільними зусиллями Мінекономіки та Держпраці запущено електронну послугу щодо реєстрації декларації відповідності матеріально- технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці через Портал електронних сервісів Мінекономіки.

Наразі електронна послуга щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці вже доступна в Управлінні Держпраці у Хмельницькій області. Для того, щоб отримати послугу, необхідно зареєструватися на Порталі електронних сервісів Мінекономіки та замовити послугу через персональний кабінет. Також на сайті Управління розміщене пряме посилання на Портал для замовлення даної послуги.

Декларація подається за місцезнаходженням юридичної особи або фізособи – підприємця не пізніше ніж за п’ять робочих днів до початку виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Форми, зразки заяв та декларацій можна знайти на головній сторінці сайту Управління http://km.dsp.gov.ua/ за посиланням:

Головна >Громадянам>Декларації відповідності матеріально- технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.