16 лютого в Україні — ДЕНЬ ЄДНАННЯ 
16 лютого вперше в Україні відзначають День єднання (Указ Президента № 53/2022).
Сьогоднішній день під таким багатообіццяючим гаслом має консолідувати українців перед лицем загрози та інформаційного тиску. Почнемо кожен із себе, із своєї родини із свого села… А в центрі усього і всіх нехай будуть діти, раді яких ми прагнемо зберегти мир …
До підняття Державного Прапора України та виконання Державного гімну України долучились:
Працівники Грицівської селищної ради, ВХПУ №19, селищна бібліотека, КУ «Інклюзивно-ресурсний центр», КУ «Центр надання соціальних послуг», КНП “Грицівська лікарня”, старости старостинських округів: Орлинецького, Великошкарівського, Лотівського, Малошкарівського, Микулинського та Сасанівського округів.
…І нехай ті, що хочуть поставити нас на коліна, почують у відповідь: «Душу й тіло ми положим за нашу свободу…!»
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/0-2-768x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/01-1-1024x713.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-6-1024x666.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/02-1024x753.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-2-982x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-2-1024x753.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-2-1024x768.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-2-1024x768.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-2-1024x694.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273604017_1328495520958943_1917504267055232063_n-769x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273623686_521456342618006_7884168002895405043_n-948x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273666977_285131976893569_4770289795337098472_n-768x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273672582_482585133479413_2815432045275615008_n-769x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273675039_1001863837411663_5576110125068806070_n-812x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273686779_936583910582056_5178165378178190287_n-1024x768.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273826503_1405383109881978_389051479154751676_n-1024x768.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273832297_982908955678394_7531224142574258166_n-1024x768.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273844838_324725262936188_7788776301672468134_n-768x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273866713_486602032823096_6205868776131141696_n-1024x560.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273866713_623170142084355_8069571074097213842_n-576x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273961859_470284201488149_7483650615683452812_n-768x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273969292_2100063340142955_6061491253683922367_n-768x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274049839_3241488322745717_7345830088470080329_n-1024x670.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274205824_346736817346266_4075147276781553381_n-576x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273852880_970372363597945_1232138361511561086_n-1024x768.jpg)