30 вересня Україна відзначає День усиновлення

Це свято доброти та милосердя, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків – вихователів прийнявши в свої сім’ї дітей, які при різних обставинах втратили свої рідні сім’ї.
      Усиновлення – це важливий та відповідальний крок, який потребує великої духовної сили, віри, надії, любові та мудрості.
З метою забезпечення права кожної дитини на виховання в сім’ї, в Україні швидкими темпами розвивається система усиновлення, яке є прикладом відродження справжніх родинних цінностей та збереження сім’ї.
     Усиновлювачі заслуговують на велику повагу та пошану оточуючих. Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – наша спільна мета, обов’язок суспільства, держави.
     На сьогоднішній день на території Грицівсьої селищної ради проживає 16 дітей під опікою, піклуванням, 1 дитина перебуває в прийомній сім’ї, 1 дитина в державному закладі. Але є хлопчики і дівчатка, які ще чекають такої бажаної для них родини.
     Щиро сподіваємося, що серед читачів цієї статті є люди, які своєю любов’ю, милосердям і турботою відкриють свої серця і двері домівок для цих дітей.      

  Пам’ятайте – дитина чекає на Вас!
     

В цей день хочеться побажати батькам і діткам міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові. Хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай Ваше життя буде безхмарним.
Нехай прийняте Вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті.