Чудовий ювілей 90-річчя відсвяткувала жителька Грицева
24 квітня, свій ювілей відзначила жителька смт. Грицева – Коханівська Василина Авакумівна.
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/2-4-511x1024.jpg)
Усе своє трудове життя вона присвятила вчителюванню. Любила свою справу, а учні любили і поважали її. Тож і не дивно, що із таким солідним ювілеєм привітати особисто ювілярку прибуло чимало гостей, а скільки ще вітань линуло з усіх куточків світу…
Привітати Василину Авакумівну завітали Грицівський селищний голова Марина Поліщук, заступник Олена Полєва та колектив Грицівського ліцею.
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/1-5-866x1024.jpg)
Запашний коровай, подарунки, квіти, слова вдячності та побажання міцного здоров’я, щастя, добра, Божого благословення та підтримки ще на довгі роки життя отримала ювілярка в цей святковий день.
Василина Авакумівна раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань.
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/33-2-1024x566.jpg)