До уваги одержувачів субсидій!!!

14 квітня 2021 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №420, якою посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів.

Зокрема, посилено вимоги під час призначення житлових субсидій у частині здійснення одноразових вартісних покупок, наявності банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів, перетину кордону, тощо. Переглянуті підходи до врахування майнового стану: наявності двох та більше житлових приміщень; транспортних засобів, з року випуску яких минуло менше п’яти років; наявності більш ніж одного транспортного засобу, з року випуску якого минуло менше ніж 15 років.

Також під час призначення житлових субсидій враховуватимуться отримані доходи від депозитів, дивіденди від цінних паперів тощо. Скасована діяльність та повноваження комісій, утворених місцевими органами влади, щодо прийняття рішень про призначення житлових субсидій в окремих випадках. Ця постанова набирає чинності з 01траня 2021 року.

Відповідно до постанови КМУ № 420 від 14 квітня 2021року автоматичний розрахунок житлової субсидії  на наступний період не передбачений.                    
У травні 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.
Житлова субсидія з травня 2021 року буде призначена особам, які звернуться протягом травня – вересня.
Будемо вдячні, якщо одержувачі субсидії будуть звертатись після 15-20 травня, оскільки, ще не надійшли всі роз’яснення до постанови. За довідками звертатись в Грицівську селищну раду (приміщення ЦНАП), та за номером телефону 0637598968 з 9.00 до 16.00 понеділок – п’ятниця.