Грицівській територіальній громаді вшанували пам’ять захисників України

Цей день відзначається в країні щорічно відповідно до Указу Президента України № 621/2019 від 23.08.2019 задля гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

29 серпня 2022 року заступник Грицівського селищного голови Олена Полєва, старости старостинських округів Микулина та Малої Шкарівки Людмила Прохорчук та Світлана Пастушок, спеціаліст І категорії відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Анатолій Бенч, спеціаліст організаційного відділу Катерина Голік відвідали матерів загиблих героїв: Марію Рацун, Марію Балюк, Любов Корж, Наталію Нестерук та поклали квіти на могили Михайла Балюка (с. Микулин), Павла  Новіцького (смт Гриців), Віталія Нестерука (смт Гриців), Миколи Трояна (смт Гриців), та до меморіальних дощок.

Низький уклін та щирі співчуття рідним загиблих захисників, які втратили у війні з російським окупантом своїх синів, дочок, чоловіків, братів, сестер…

Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам, шана матерям!

Герої живуть вічно!

Слава Україні!