І знову у нашій Грицівській ОТГ ювілярка

27 серпня свій славний 90-й ювілей відзначила чудова матуся, бабуся та прабабуся, невтомна трудівниця, жителька смт Грицева – Ніна Андріївна Закалата. У цей святковий день зі щирими побажаннями, вітаннями, подарунками, квітами до неї на гостину завітали заступник селищного голови Наталія Ленчук, інспектор соціальної допомоги відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Тетяна Савчук та працівники культури Грицівського будинку культури.

Гості щиро вітали іменинницю, бажали їй довгих років життя, оптимізму та бадьорості духу, зазначали, що довгожителі – це історія нашого краю з життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламними рисами характеру в часи воєнного лихоліття та труднощів післявоєнної відбудови. Дякували за невтомну працю, стійкість, мудрість, за те, що віддавали часточку своєї душі і серця заради кращого життя.

Ювілярка з родиною радо зустрічала почесних гостей та пригощала святковими стравами.  

Життєвий шлях Ніни Андріївни був нелегким та тернистим. Ювілярці довелось пережити багато труднощів: голодомори, війну, повоєнні роки. Проте, вона не тільки все витримала, а завдяки щирому серцю й любові до рідних і близьких, зберегла оптимізм та надію на краще майбутнє. Працювала на хлібзаводі – головним бухгалтером.

Поруч із трудовими буднями жінка також встигала поратись по господарству, виховувати трьох дітей: двох дочок та сина. Ювілярка також має внуків і правнуків.

Отже, побажаємо іменинниці та її родині ще довгих років життя, здоров’я, щастя та Божого благословення.