Крізь пекло війни…
«Крізь пекло війни…» під такою назвою у Орлинецькому сільському клубі пройшов виховний захід, присвячений 30-й річниці з дня виведення радянських військ із Афганістану.
Афганська війна болем відгукується у серцях жителів с. Орлинці, адже у цьому пеклі загинув наш 19-річний земляк Сергій Зайчук. На свято завітали адміністрація Грицівської селищної ради (ОТГ), староста села та воїни-афганці.
До присутніх зі словами вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав звернулась селищний голова Людмила Тіфенбах.
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/IMG_3964-1024x768.jpg)
Побратими Сергія Зайчука розповіли жителям села про воєнні будні воїна та про останні хвилини його життя.
До уваги присутніх воїном-афганцем М. Ліончуком було представлено книгу «Спогади», у якій автор розповідає про життя учасників бойових дій у Афганістані.
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/IMG_3972-1024x768.jpg)
Біля стели воїна-афганця та на могилі учасниками заходу було покладено живі квіти. Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих героїв України, яким не судилося повернутися живими до батьківської оселі.
Коментарі