Нарада бібліотечних працівників

2 березня 2018 року в Грицівській селищній бібліотеці відбулася перша установча нарада бібліотечних працівників Грицівської ОТГ “Організація діяльності бібліотек в ОТГ”.

На нараді були присутні: заступник селищного голови Наталія Олександрівна Ленчук, працівники семи бібліотек, які приєдналися до нашої громади та працівники Грицівської селищної бібліотеки. Зустріч розпочалася із знайомства. Кожен мав можливість представити себе і свою бібліотеку.

Наталія Олександрівна в своєму виступі донесла інформацію про організацію надання бібліотечних послуг в умовах ОТГ, які повністю відповідали б потребам громади, про можливі перспективи та ризики для бібліотек, про проектну діяльність та інноваційні зміни. Грицівська селищна бібліотека стала центральною бібліотекою в Грицівській ОТГ.

Під час зустрічі було обговорено ряд організаційних питань: напрямки роботи бібліотек, дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку та сумлінне виконання своїх обов’язків, ведення документації, виконання платних послуг, залучення спонсорської допомоги, дотримання вимог охорони праці, техніки безпеки та санітарії. Для учасників наради була проведена ознайомча екскурсія по бібліотеці.

За матеріалами сайту Грицівської бібліотеки

Коментарі

Залишити коментар

Щоб опублікувати коментар, потрібно увійти .