Проєкт «Сімейні молочні ферми»: створення нових робочих місць у сільській місцевості

За підтримки ТОВ «Укрмілкінвест»,  в західних областях України реалізується проєкт по створенню сімейних молочних ферм.

Сімейна ферма – це господарство, яке утримує 10-30 корів із добовим надоєм 150-450 л. Ферми створені за сучасними стандартами з дотриманням всіх технологічних процесів виробництва для отримання молока з найкращими якісними показниками.

У реалізації проєкту допомагають органи державної влади, місцевого самоврядування, міжнародні організації тощо. Зі свого боку фахівці Хмельницької обласної служби зайнятості проводять з безробітними семінари з розвитку підприємництва, інформаційні заходи з жителями сільської місцевості, що викликає широкий інтерес та сприяє популяризації проєкту. З графіком запланованих семінарів ви можете ознайомитись у будь-якому центрі зайнятості/філії, або на вебсайті Хмельницького ОЦЗ.

         Важливо!!! Для започаткування власної справи потрібно бажання відкрити сімейну молочну ферму, згода родини, наявність приміщення для утримання великої рогатої худоби або земельної ділянки для будівництва ферми, а також  бажано мати досвід в утриманні корів. Коли родина стає учасником проєкту, вона отримує фінансову підтримку ТОВ «Укрмілкінвест» для відкриття ферми (будівельні роботи, обладнання); технологічний супровід при заготівлі власних кормів; повний технологічний супровід: консультативні, ветеринарні, зоотехнічні та інші послуги; збір, охолодження та продаж молока.

Відділ інформаційної роботи Хмельницький обласний центр зайнятості