Процедура усиновлення
Процедура усиновлення – це не лише про можливість стати батьками, але в першу чергу про право дитини, яка з певних причин була позбавлена батьківського піклування, отримати сімʼю. І думка цієї дитини має бути в пріоритеті у процесі прийняття рішення про усиновлення.
Як це працює за кордоном та в Україні – розповідаємо в каруселі. Повний текст доступний за посиланням: http://bit.ly/3ygBmlq
Детальніше про досвід країн Європи щодо процедури усиновлення та можливі уроки для України можете дізнатися з дослідження нашої експертки Катерини Грищенко: https://bit.ly/3XyrQEx
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/11-2-1024x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-1-1024x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/4-2-1024x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/33-1-1024x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/5-1-1024x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/6-1-1024x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/7-1-1024x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/8-1-1024x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/9-1-1024x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/10-1-1024x1024.jpg)