Щира подяка за гуманітарну допомогу!
Грицівська селищна рада висловлює щиру подяку Благодійному фонду «Рідні Люди», який уже вдруге надав благодійну допомогу у вигляді меблів та пластикових вікон для чотирьох сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та проживають на території громади. Кожна з них – це соціально вразлива категорія сімей з дітьми (14 дітей), що вкрай потребували підтримки.
Надаючи допомогу ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Дякуємо вам та вашим благодійникам за підтримку, за щирі й чуйні серця!
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_3066-768x1024.jpeg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_3065-768x1024.jpeg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_3071-1024x768.jpeg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_3067-1024x768.jpeg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_3074-768x1024.jpeg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_3068-768x1024.jpeg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_3072-1024x768.jpeg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_3073-1024x768.jpeg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/1FBCF69B-C3D1-4EA0-B984-392EB8E2DF72-1-576x1024.jpeg)