COVID-19 на Шепетівщині– захворюваність продовжує зростати

Незважаючи на зменшення кількості нових випадків коронавірусної хвороби по Хмельницькій області, протягом минулого  тижня на Шепетівщині  (3 27 березня по 2 квітня)  виявлено 98 випадків захворювання на COVID-19 (на 16,7% більше, ніж попереднього тижня), з них вісім  дітей. З загальної кількості захворівших   20 потребували госпіталізації.  Одужали протягом тижня  92 особи. Від ускладнень, спричинених корона вірусною хворобою, загинули дві особи

Що ж до ситуації у Шепетівській  громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 78 осіб (всі жителі міста Шепетівка), в тому числі 7 дітей. 13 пацієнтів госпіталізовані. Одна особа померла.  

У Судилківський  громаді за минулий тиждень виявлено 7 випадків COVID-19 –    3 жителі села Судилків, по одному, Серединці, Хролин, Лозичне та Білокриниччя. Із них одна  дитина. Госпіталізовано протягом тижня дві особи.

У Михайлюцькій громаді протягом минулого тижня зареєстровано  2 випадки COVID-19 –   по одному жителю Рилівки та Городнявки, одна особа госпіталізована.

У Грицівській громаді протягом минулого тижня зареєстровано  6 випадків COVID-19 –    3 жителі Грицева та по одному  Орлинець, Великої Шкарівки та Малої Шкарівки. Чотири особи госпіталізовані

У Ленковецькій  громаді  за минулий тиждень  виявлено 5 випадків COVID-19 – по два жителі Великої Рішнівки та Ленківців, один житель Чотирбок. Протягом тижня помер житель с. Коськів.

Наголошуємо, що нестійкі погодні умови є ідеальним середовищем для поширення вірусів. І хворобу можна “підхопити” будь-де: більшість із нас чи не щодня користуються громадським транспортом, відвідують магазини та ринки, працюють у великих колективах. Тому не забувайте одягати маску, коли перебуваєте у транспорті, уникайте скупчень людей, мийте та дезинфікуйте руки. Якщо ж захворіли – не шукайте в домашній аптечці “фуфломіцинів” та інших симптоматичних засобів! Бо самолікування шкодить не менше, ніж зволікання. Тому одразу звертайтеся за допомогою до лікаря: за потреби, і тест на COVID-19 зробить, і лікування призначить, і підбадьорить.  

Водночас, нагадуємо, що найкращим захистом від важкого перебігу COVID-19 та ускладнень є вакцинація.

Вакцинація = захист!