Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19з 2 по 8 січня

На Шепетівщині протягом першого тижня поточного виявлено 16 випадків захворюваності на COVID-19, в тому числі одна дитина. Госпіталізовано 5 осіб. Внаслідок ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою, зареєстровано 2 летальні випадки.

Що ж до ситуації у Шепетівській  громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 9 осіб (всі жителі міста Шепетівка), в тому числі одна дитина, чотирьох чоловік потребували госпіталізації, а одужали — 5 осіб. Померла одна особа.

У Судилківський  громаді за минулий тиждень виявлено 2 випадки COVID-19 – жителі с. Судилків та Городище, одна людина потребувала госпіталізації та одна померла (жителька Судилкова).

У Грицівській, Ленковецькій та Михайлюцькій громадах протягом тижня нові випадки захворювання не реєструвалися.

     Різке зниження температури, переохолодження та інші суміжні фактори можуть стати причиною погіршення стану здоров`я громадян. Тому варто пам`ятати про профілактику поширення інфекційних хвороб. Відтак, радимо дотримуватись протиепідемічних заходів – носити маски у людних місцях та громадському транспорті, зберігати соціальну дистанцію, регулярно мити й обробляти руки. При виникненні симптомів – не займайтеся самолікуванням та невідкладно зверніться за консультацією до свого сімейного лікаря або найближчої амбулаторії.