Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19 з 6 по 12 березня– стрімкий ріст захворюваності продовжується

На Шепетівщині протягом  тижня  виявлено 50 випадків захворювання на COVID-19 (на 31% більше, ніж попереднього тижня), з них три дитини. З загальної кількості захворівших   6 потребували госпіталізації.  Одужали протягом тижня  33 особи. Летальні випадки не реєструвалися.

Що ж до ситуації у Шепетівській  громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 36 осіб (35 жителів міста Шепетівка та 1 мешканець Пліщина), в тому числі 3 дитини. 6 пацієнтів госпіталізовані. 

У Судилківський  громаді за минулий тиждень виявлено 5 випадків COVID-19 –    3 жителі села Судилків, по одному Городище та Серединці.

У Михайлюцькій громаді протягом минулого тижня зареєстровано  6 випадків COVID-19 –   4 жителі села Городнявка та по одному жителю сіл Михайлючка та Романів.

У Грицівській громаді протягом минулого тижня зареєстровано  2 випадки COVID-19 –     по одному жителю Грицева та Корпилівки.

У Ленковецькій  громаді  за минулий тиждень  виявлено 1випадок COVID-19 – житель Чотирбок.

Щоб запобігти поширенню хвороби одягайте маски у громадському транспорті та місцях масового перебування людей, дотримуйтеся соціальної дистанції, регулярно мийте руки та користуйтеся дезинфекційними засобами. При погіршенні стану здоров`я – одразу звертайтеся до лікарі і за жодних обставин не займайтеся самолікуванням! Найкращим захистом від важкого перебігу COVID-19 та ускладнень є вакцинація. Вакцинація = захист!