У Грицівській ТГ з 19 квітня відновлено регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом

15 квітня 2021р., відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Грицівської територіальної громади.

З метою вживання додаткових заходів з запобігання поширенню на території Хмельницької області гострої респіраторної хвороби СОVID -19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоУ-2., комісія вирішила:

Забезпечити на території Грицівської селищної ради  неухильне виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 (зі змінами).

Заборонити на період до 30.04.2021 року на території Грицівської територіальної громади:

1.1.Проведеня всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

1.2.Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо) крім діяльності з надання послуг адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

1.3.Приймання відвідувачів у торговельно-розважальних  та інших закладах розважальної діяльності.

1.4.Роботу закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 23.00 годин до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг  з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів.

1.5.Приймання відвідувачів на ринку, крім продовольчих.

1.6.Відвідування закладів освіти, незалежно  від форми власності, здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, а також осіб, які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти.

1.7.Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

– приймання відвідувачів суб’єктами господарювання , які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;

– торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;

– провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом;

– виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;

– провадження діяльності з надання телекомунікаційних послуг,    

   1.8. Приймання відвідувачів у спортивних залах, фітнес-центрах.

1.9.З 19.04.2021року до закінчення дії карантину здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом (у міському, приміському, міжміському та внутрішньообласному сполученні) в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу.

 Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням пасажирами під час перевезення засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

1.10.Проведення  комунальними закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:

– надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;

– надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

– надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;

– проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення існує значний ризик для життя або здоров’я людей.

1.11.Перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають рот і ніс, у тому числі виготовлених самостійно.