У мисливських угіддях Шепетівщини стартує відкриття полювання на хутрових та парнокопитних звірів

Настає час, якого з нетерпінням чекали мисливці міста і району,  знову у мисливських угіддях ДП «Шепетівський лісгосп» та Шепетівської районної організації УТМР на початку останнього місяця осені пролунають звуки ріжків, будуть чутними постріли з рушниць, гавкіт мисливських собак. Все це свідчить про відкриття полювання на хутрового та парнокопитного звіра, яке настане вже найближчої суботи – 6 листопада 2021року відповідно до Закону України « Про ветеринарну медицину» ст. 19. Державний ветеринарно-санітарний контроль та нагляд під час полювання», Закону України «Про мисливське господарство та полювання». Перед початком відкриття полювання користувачі мисливських угідь після обстеження мисливських угідь державною службою ветеринарної медицини отримали дозвіл на відкриття полювання в Шепетівському управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.            

      Нагадуємо мисливцям! До полювання допускаються лише ті, які мають відповідні документи на право полювання: посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільну картку), відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю, ветеринарно-санітарний паспорт на собак мисливських порід з обов’язковою відміткою про щеплення на сказ. Під час проведення полювання мисливці повинні суворо дотримуватись правил полювання, техніки безпеки та ветеринарно-санітарних вимог. Особливу увагу слід приділяти  профілактиці та недопущенню занесення на територію району особливо небезпечних інфекційних захворювань (сибірка, сказ, африканська чума свиней, тощо).

     Порушення законодавства у галузі мисливського господарства та полювання тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність згідно із законами України.

   Держпродспоживслужба бажає усім мисливцям приємного полювання.